MIANQA'NIN KAKTÜS DERİSİ ÇANTALARINI KEŞFEDİN!

Çöl kaktüslerinin özel bir yöntemle işlenebilir hale getirilmesiyle ortaya çıkan yeni Mianqa koleksiyonu, aynı zamanda “deri” dokusuna yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Modern tasarımları sürdürülebilir lüks ve moda ile bir araya getirerek sunan Mianqa, yeni vegan koleksiyonuyla bir çığır açmaya hazırlanıyor. Aslında bir çeşit işlenmiş plastik kullanılarak hazırlanan ve hayatımıza giren “suni deri” son dönemde “vegan deri” olarak tanımlanıyor. Mianqa, bu noktada devreye girerek bizlere “vegan” konseptinin aslını, bitki bazlı ürünleri “vegan” diye tanımlayabileceğimizi hatırlatıyor.

Nopal Kaktüs’ünden üretilen ve yine elde hazırlanan koleksiyon, “hakiki vegan deri” konseptine öncü bir anlayışla yaklaşarak çevre dostu ve şık tasarımlardan oluşuyor. Koleksiyonda siyah, bej, yeşil, kırmızı olmak üzere 4 farklı renkte 3 model bulunuyor.

Modeller isimlerini kaktüs ve sukulent familyasından isimlerden alıyor; 3 bölmeli omuz çantası Euphorbia hızlı bir öğlen yemeği veya arkadaşlarla çıkılan eğlenceli bir akşam için ideal. Opuntia ise çapraz askısı ve şekliyle, tarzıyla ön plana çıkmak isteyenler için birebir. Kullanışlılığıyla ön plana çıkan Cereus ise ayarlanabilir askısıyla her duruma uygun.