MILLIE BOBY BROWN PANDORA İÇİN MÜCEVHER TASARLADI

Millie Bobby Brown’ın yeniden yorumladığı charm ve küpelerin her birinn anlamı var!

Pandora Me koleksiyonunun yüzü, oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown bir ilki gerçekleştirerek Pandora Me koleksiyonundan seçili küpe ve charm’ların yeniden tasarlanmasına yardımcı oldu! Tasarım aşamasında Pandora kreatif direktörleri ve tasarımcıları ile çalışan Millie, Deniz Yıldızı charm, Flamingo charm, Ananas charm, Okyanus Dalgası charm ve Deniz Kaplumbağası küpe ile favori yaz sembollerine hayat verdi.

Millie Bobby Brown, tasarımlarla ilgili: “Pandora Me mücevherleri bana yaz mevsimini, genç olmayı ve eğlenceyi hatırlatıyor. Seçtiğim her bir sembolün özel bir anlamı var ve bana mutlu anılarımı hatırlatıyorlar. Küçüklüğümden beri Pandora’yı çok seviyorum. Bu sebeple Pandora Me marka elçisi olmak benim için çok değerli!” dedi.

Elde tamamlanmış, kübik zirkon ile süslü 925 ayar gümüş charm’lar, Pandora Me bileklikleri ve Pandora Me kolyesiyle birlikte kullanılabiliyor. Pandora Me küpeleri ise çarpıcı bir stil yakalamak ve kendini cesurca ifade etmek isteyenler için tekli olarak satılıyor. 

Millie Bobby Brown’un Pandora ile birlikte tasarladığı ve sınırlı sayıda üretilen küpe ve charm’lar Temmuz 2020 itibarıyla Pandora mağazalarında seni bekliyor!