NEW ARRIVALS İLE GÜNEŞİN SICAKLIĞINI TENİNİZDE HİSSEDİN

New Arrivals, 2021 yazını Brigitte Bardot’un “Nue Au Soleil” şarkısı eşliğinde kutlamaya hazır!

New Arrivals, Nue Au Soleil isimini verdiği yeni koleksiyonu ile sıcak yaza geçmeden önce uzun zamandır gitmeyi özlediğimiz yerlerden esinlenerek hazırladığı parçalar ile bu yaz seyahat etme arzumuza totem niteliğinde bir yaklaşımla yazı başlatıyor.

Güneşin yakıcı sıcaklığını teninizde hissetmeye hazırsanız New Arrivals’ın yeni koleksiyonu “Nue Au Soleil” özlediğimiz yaz günlerinde sizi egzotik kumlara davet ediyor. Güneşin altında çıplakmışcasına hissettiğiniz o tatminkar sıcaklık, “Nue Au Soleil” koleksiyonundaki parçalarla bir araya gelip yaz boyunca gündüzden geceye hatta sabahın ilk ışıklarına kadar kusursuz görünümler yaratıyor.

Mallorca’dan St. Tropez’e, Mykonos’tan Ibiza’ya uzun zamandır gitmeyi beklediğimiz ve sıcaklığını hissetmeyi özlediğimiz şehirlerde giymek istediğimiz parçaların hayal edilerek tasarlandığı “Nue Au Soleil”koleksiyonu yazın seksi silüetlerini yeniden yorumluyor.

Etnik desenlerin öne çıktığı ve tropikal esintilerden ilhamını alan “Nue Au Soleil” koleksiyonundaki parçalar, doğal ve nefes alan kumaşlarla tasarlanarak yaz boyunca vazgeçilmeniz olmaya aday.