NEW ARRIVALS’IN NEO-AMAZÔNİA KOLEKSİYONU İLE İÇİNİZDEKİ SEKSİ EGZOTİK TAVRI KEŞFEDİN

New Arrivals sıcak yaz günlerinde ışıltının dozunu biraz daha artırmaktan çekinmeyenler için Neo-Amazônia koleksiyonunu sunuyor.

Işıltısı yüksek parçalarla ultra seksi ve cool silüetler sergileyeceğiniz Neo-Amazônia koleksiyonu, Amazon’daki vahşi jaguarlardan, Bolivya çöllerine vuran güneş ışınlarının yansımalarından ve Güney Amerika’nın kayalık bölgelerinde yetişen çiçeklerden ilhamını alıyor. Yazın en sıcak günlerinde parıldamaktan ve cesur seçimler yapmaktan vazgeçmeyenler için New Arrivals, egzotik doğanın esintilerini şehre taşıyor.

New Arrivals yeni koleksiyonunun sofistike ışıltısı ve cüretkar tavrıyla stiline bir tutam cesaret katmak isteyenler, partide tüm gözleri üzerine çekerken cool duruşundan da ödün vermeyecek.


Neo-Amazônia koleksiyonundaki parçaları gün batımında katılacağınız bir davetten geceden sabahın ilk ışıklarına kadar dans edeceğiniz biz partiye kadar tercih edebilirsiniz. Payetli parçalar konusunda hala endişeniz varsa New Arrivals parçalar içinde kendinizi göz kamaştırıcı hissettikten sonra bir kez daha düşünün.