NEW ARRIVALS’IN YENİ KOLEKSİYONU İLE ROMANTİK BİR MASALA HAZIR MISINIZ?

Bahar koleksiyonu ‘Casa Romántica’ ile 19. yüzyıl kadınlarının romantik tavırlarından esinlenen New Arrivals, masalsı ve şiirsel bir dünya yaratıyor.

New Arrivals’ın İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu ile romantik bir romanın başkahramanı olmaya hazır olun. 19. yüzyılın gizemli ve şiirsel dünyası, ‘Casa Romántica’ koleksiyonu ile neo romantikler için yeniden tanımlanıyor. Kendinizi zaman zaman bir nergis bahçesinde; zaman zaman bir bale sahnesinde hissedeceğiniz tasarımlardan oluşan koleksiyon, adeta doğaya övgü niteliğinde...Brodeler, fistolar, koton ve poplin gibi doğal kumaşların ön planda olduğu ‘Casa Romántica’ koleksiyonunda, en dikkat çeken form ise kat kat volanlar. Sezonun trendi brode kumaş, koleksiyonun volan kalıplı formlarıyla karşımıza çıkıyor. New Arrivals’ın özel desenli kumaşlarında özellikle floral baskılar koleksiyonun ruhu ile iç içe geçmiş… İpek şantuk kumaştan tasarlanmış hacimli elbiseler ve alt üst takımlar, davetlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday…


Gündüzden geceye her an için pek çok farklı model seçeneği sunan New Arrivals’ın ‘Casa Romántica’ koleksiyonunu keşfetmek için www.newarrivals.co adresini ziyaret edebilirsiniz.