NOMADIC REPUBLIC YENİLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Nomadic Republic, yeni ürünleri ve uzun süredir beklenen çocuk koleksiyonu ile yaz modasına renk katıyor.

Nomadic Republic hasır sandalet modelleri, hem renk seçenekleri hem de güçlü teknik özellikleri ile kısa sürede yazın vazgeçilmezleri arasına girdi. 

Geçen yaz çıkardıkları kauçuk tabanlı sandaletleri oldukça sevilen Nomadic Republic, kauçuk tabanlı sandaletlerini, bu yaz daha fazla modele uyguluyor. Sürdürülebilir ve doğa dostu yapısı ile öne çıkan sandaletler, geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşuyor. Tamamen el yapımı ve vegan olan halat ve ip sandalet modelleri, antibakteriyel olmalarının yanı sıra hiçbir kanserojen ve alerjen madde de içermiyor.


Yenilenen Nomadic Republic platform sandaletler ise artık çok daha konforlu. Yürüme payı ve testere dişli kauçuk taban gibi özelliklerle öne çıkan yeni platform sandaletler, çok hafif, çok daha esnek ve konforlu olmaları sebebiyle ayakta yokmuş hissi yaratıyor. 

Nomadic Republic’in yaza şıklık katan bir diğer yeniliği ise rengarenk kanaviçe işlemeli el emeği göz nuru çantaları. Şık desenleri ve pratik kullanımlarıyla dikkat çeken çanta modelleri, % 100 el yapımı olmalarıyla öne çıkıyor. Orijinal ve şık bir tarzın tamamlayıcısı olan halat çantalar, zengin renk ve desen çeşitliliğinin yanı sıra, Nomadic Republic hasır sandalet modelleriyle de eşsiz bir kombin oluşturuyor.


Annelerin yoğun talebi üzerine hazırlanan Nomadic Republic Kids koleksiyonu da bu yazın yenilikleri arasında. Kauçuk tabanlı çocuk koleksiyonununda, piramit desenli kaymaz yapıya sahip kauçuk taban yapısı çocukların oynarken rahat hareket edebilmesi ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış. 

Zengin renk seçenekleri ile öne çıkan çocuk halat sandalet modelleri de tıpkı yetişkin modelleri gibi vegan, %100 el yapımı, doğa dostu ve antibakteriyel. Deniz ve havuz suyunda deforme olmayan, çok hızlı kuruyan ve günlük kullanıma oldukça uygun olan sandaletler, çok hafif ve rahat olmalarının yanı sıra kolaylıkla yıkanabiliyor.

https://www.nomadicrepublic.com/