OCCLEUS'DAN RENTONY'E ÖZEL KOLEKSİYON

Occleus’un özel olarak tasarladığı, etek ve abiyelerin yer aldığı özel tasarım kapsül koleksiyon, Rentony’de kiralık olarak moda severlerle buluşuyor

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Aralık 2022
OCCLEUS'DAN RENTONY'E ÖZEL KOLEKSİYON

Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilirliği merkezine alan Rentony kurucu ortağı, stil danışmanı Yasemin Eke, elbise kiralamanın genç kadınlar arasında hızla yayılmaya devam ettiğinin altını çizerek, “Yeni tasarımcı ürünlerini giymeyi pratik ve kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz. Her gün minimalist ama cool bir bir stil belirlerken, yenilik arayışlarına devam ediyoruz. Lüks kumaşlarla, özel tasarımı buluşturan ve dünyaca ünlü starların da tercih ettiği ünlü moda markası Occleus’un tasarım ekibi, Rentony’nin DNA'sıyla birleştiren bir koleksiyon yarattı. Yeniliklerimiz arasında olan bu koleksiyon şimdiden bizi heyecanlandırıyor.” dedi. 

Eke, özenle seçilen kumaşlarla oluşturulmuş koleksiyonun çarpıcı ürünleri arasında üç rengi bulunan kabarık, tül fransız model etekler, fırfır detay mini elbiseler ve uzun yırtmaçlı elbiseler yer aldığını belirterek, “Bu koleksiyonda ki amaç özgüvenli, bağımsız ve stil sahibi bir Rentony kadını yaratmak.Yüksek kaliteli, cool ve çarpıcı koleksiyon parçalarını stiline uyduran Rentony kadınları dilediği davete, etkinliğe  katılabilir ve duruşunu güçlendirebilir. Koleksiyondaki ürünlere yoğun bir talep var. Occleus’un hazır giyim koleksiyonlarındaki özen, Rentony için geliştirdiği parçalarda da kendini gösteriyor.” şeklinde konuştu. 

Eke, ürünlerin kiralama fiyatlarının ise 900-1400 TL arasında değişiklik gösterdiğini ifade etti. 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.