PULL&BEAR 2022 İLKBAHAR-YAZ SEZONUNUN İPUÇLARINI SUNUYOR

Yeni sezonda ön plana çıkan detaylar...

Inditex grubunun genç markası Pull&Bear, 2022 İlkbahar-Yaz sezonundaki yeniliklere ipucu veren ürün seçkisini beğenilere sunuyor.

Kadın giyim seçenekleri, koyu kırmızıdan parlak sarıya, lacivertten çelik veya grimsi maviye kadar farklı mavi tonlarını içinde barındıran bir renk paletinde tek renk look’lar etrafında gelişiyor.

Desenlere gelince hippi desenlerinin yanında geometrik tasarımlar da ön plana çıkıyor. Pilili veya buruşuk görünümlü gibi dokulu kumaşlar sezonun yeni parçaları arasında kendine yer buluyor. Diğer yandan vücudun şeklini ortaya çıkaran parçalar geri geliyor ve bluz ve elbiselerde asimetrik kesimler ve pencere detaylı tasarımlar ön plana çıkıyor. Ayrıca, pantolon ve eteklerde düşük bel trendi de güçlü adımlarla geliyor. Denim seçeneklerine gelince kot klasikleri stilinin parçası yapman için seçenekler sonsuz. Bu seçkide mavi, yeşil ve kahve tonlarında sulu boya desenleri ile sunuluyor.

Aksesuarlar da geride kalmıyor. Canlı renkler güneş gözlüklerinde, lastik botlar ve kol çantası ve çapraz askılı çantalarda kendine yer buluyor.


Erkek giyim seçenekleri su yeşili, yanık turuncu ve pastel pembe gibi tonlarda ve beyaz veya sarımsı kahverengi zemin üzerinde sunuluyor.

Sonbaharın vazgeçilmez parçası Utility ince ceketler yeni renk ve kumaş seçenekleriyle yeni sezonda da kendine yer buluyor. Kolej stili kendi açısından dış giyimde popülerliğini koruyor.

Yeniden yorumlanan hacimli kesimlerle geri dönen kargo model pantolonlar, grafik baskılı kapüşonlu sweatshirt’ler gibi vazgeçilmez parçalarla birlikte ön plana çıkıyor. Diğer yandan orijinal lisanslı ürünler ve ortak koleksiyonlar erkek ürünlerinde önemli yerini koruyor.

İlerleyen dönemde bu sezon keten ve havlu kumaş gibi rustik kumaşlar veya pensli dökümlü materyaller de koleksiyonda yerini alacak.

Ayakkabılara gelince urban tasarımlı ve balıkçı şapka gibi aksesuarlarla birlikte tamamlanan rahat spor ayakkabı modelleri beğeniye sunulacak.

Etİketler