PUMA X LES BENJAMINS

Les Benjamins DNA’sı Puma’nın spor kültürü ile birleşti!

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan Les Benjamins, PUMA ile yaptığı global işbirliğini, koleksiyonun ön gösterimi niteliğindeki Puma Thunder Disc modelini ilk kez sergilediği bir davetle, 19 Aralık 2018 Çarşamba günü markanın Nişantaşı’ndaki flagship mağazasında kutladı. Puma Thunder Disc, 20 Aralık itibariyle Les Benjamins flagship mağazası ve Puma İstinyepark mağazasında satışta!

Sokak stilini yeniden şekillendiren PUMA x Les Benjamins’in ilk modeli Puma Thunder Disc’in, koleksiyonun ön gösterimi niteliğinde tanıtıldığı davet uluslararası moda, sanat, spor, müzik ve tasarım dünyasını bir araya getirdi. Les Benjamins kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın ev sahipliğinde Nişantaşı’nda yer alan Les Benjamins Flagship mağazasında gerçekleşen PUMA x Les Benjamins ön gösterim davetine, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Didem Soydan, Umut Eker, Aslı Bekiroğlu, Öykü Baştaş, Burak Yörük gibi isimler katıldı.

'Keşif Yolculuğu' serilerini başlatmak için PUMA ve 13. Witness ile ortak olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Bünyamin Aydın tasarladığı yeni Puma Thunder için; “Yeni logomuz, fotoğraf kültürünü temsil eden bir kameranın menzilinden ilham alıyor. Amacımız dünyanın dört bir yanından gelen insanları yine dünyanın dört bir yanından gelen güzel hikayeler ve kültürlerle buluşturmak. Puma ile ilk işbirliğimiz, Les Benjamins’in doğduğu Türkiye’de başladı, zamanla başka ülkelerin ve kültürlerin ortaya çıkışını izleyebilirsiniz”. dedi.

Davetten görüntüler için fotogaleriyi tıklayın.