RADARIMIZDA: KEMİK ÇERÇEVELİ GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Konfor ve rahatlık vadeden kemik çerçeveli güneş gözlükleri Atasun Optik'te...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Kasım 2022
RADARIMIZDA: KEMİK ÇERÇEVELİ GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Güneş gözlükleri artık yazın da kışın da stilin tamamlayıcı parçalarından biri haline geldi. Kemik çerçeveli güneş gözlükleri ise renk alternatifleri ve farklı modelleriyle çokça tercih ediliyor.Kemik çerçeveli güneş gözlüklerinde Ray-Ban ve Inesta günlük kullanıma uygun modelleriyle kadın-erkek herkesin favorilerinden olurken, DbyD'nin çevre dostu kemik çerçeveli güneş gözlükleri rahat ve konforlu olmalarıyla öne çıkıyor.

Ayrıca kadınlar için klasik yapısıyla her dönemin modasına uyum sağlayan Emporio Armani, birbirinden şık seçenekleriyle Guess ve Vogue; erkekler içinse karizmatik bir görünüm sunan Armani Exchange; unisex modelleriyle Polaroid güneş gözlükleri günlük hayatta birçok kombinin tamamlayıcısı oluyor.

Hayatın her anına uygun daha pek çok güneş gözlüğü modeline, Türkiye’nin dört bir yanındaki Atasun Optik’lerden, www.atasunoptik.com.tr’den ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.