RAHATLIK VE LÜKSÜN BULUŞMASI: BOTTEGA VENETA ANDIAMO

Gündelik klasik çantaya Bottega Veneta dokunuşu...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Nisan 2023
RAHATLIK VE LÜKSÜN BULUŞMASI: BOTTEGA VENETA ANDIAMO

Matthieu Blazy, Bottega Veneta’da mükemmelleştirilmiş minimalizm, incelik ve marka özüne odaklanıyor. Blazy’nin İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonunda tanıtılan Andiamo çanta ise evin atölyesinde zanaatkarların uzman işçiliği tarafından gerçekleştirilen imza dokumasının yeni bir ifadesi...İtalyanca "haydi gidelim" anlamına gelen “Andiamo”, çantanın ruhunu, gidilen yerlere övgüyü ve hareket halindeki zanaat kavramını somutlaştırıyor.


Jacob Elordi, Bottega Veneta Andiamo çantasıyla

Bottega Veneta atölyesinde kağıt dana derisinden özenle hazırlanmış silüet, yumuşak ama dinamik bir tasarım için yuvarlatılmış köşelere sahip. Her şeyi taşıyabileceğiniz bir çanta olan Andiamo, işlevsel olduğu kadar zarif bir aksesuar… Zarif metal bir düğümün süslediği örgü askılar, çantayı omzunuza takma seçeneği sunarken; üst tutma yeri ise elde tutmayı sağlıyor.


Küçük, orta ve büyük boyutlardaki Andiamo, Glacier (çok açık deniz mavisi), Fondant (koyu kahverengi), Barolo (zengin bordo), Travertine (bej yeşil), Inkwell (koyu mavi), Ice Cream (açık soluk sarı) ve beyaz renklerinde mevcut…


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.