Rainbow Origins'den 1.Yılına Özel Tasarım

Işıltılı kutlama!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Aralık 2023
Rainbow Origins'den 1.Yılına Özel Tasarım

Sofistike olanı bulmak ve renk aşkının arayışıyla doğan Rainbow Origins, parçalarındaki oyuncu yaklaşımıyla fonksiyonelliği unutmadan, giyinmeye eğlence duygusunu katmak ister. Bu bakış açısından ilham alınarak tasarlanan, gündüzden geceye tüm kutlama anlarına eşlik edecek yeni Rainbow Mermaid Dress, her zaman en etkileyici tonların doğru malzemelerle birleşiminden doğdu.

Fonksiyonelliği göz alıcı parçalarla bir araya getiren Rainbow Mermaid Dress, 3 parçadan oluşuyor. Markanın ışıltılı DNA’sını sezonun trendi pullu dokuyla yansıtan uzun etek, asit sarı biye detayıyla dikkat çeken zamansız tül üst ve bu ikiliyi birbirine bağlayan kemeriyle göz alıcı bir elbise ortaya çıkıyor. RO kadınları, bu üçlüyü “Rainbow Mermaid Dress” olarak giyebileceği gibi, gardroplarındaki mevcut parçalarıyla da kombinleyerek stillerini benzersiz biçimde yansıtabilecek.

Eğlenmeyi asla unutmayan, cesur ve güçlü kadınlara duyulan derin hayranlığın bir yansıması olarak tasarlanan Rainbow Mermaid Dress yeni & sınırlı sayıda üretildi.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.