RAY-BAN İLE KENDİNİ CESURCA YANSIT

Ray-Ban kendin olduğun anları korkusuzca yaşamayı #YouAreOn kampanyası ile kutluyor!

Ray-Ban’in 2020 yılından bu yana ruhunu koruyarak süren “You’re On”  kampanyası kendi farklılığını benimseme ve kişiselliği kutlama mesajı ile tam gaz devam diyor. Kampanya, insanların eleştirel bakışları altında olsa dahi kendine ait özellikleriyle gurur duymayı, otantik ruhunu korkusuzca yansıtmayı ve tüm yönlerini olduğu gibi kucaklamayı motive ediyor.

You’re On’a göre herkes benzersizdir. En gerçek halinizi yansıtmanızı ve anı yaşamanızı savunur. Keşfedilmemiş şeylere hayrandır, ilgi çekici şeyleri sever. Ray-Ban bu sene You’re On kampanyasını, ikonik tasarıma sahip geçmişten gelen modelleri modern detaylar ile günümüze taşıyan New Icons koleksiyonu ile kutluyor.

1957 yılında tasarlanan ve bu sezon modern tarzda yeni bir yolculuğa çıkan New Caravan, şık olduğu kadar her tarza kolaylıkla uyum sağlayan Rob, orijinal Ray-Ban kahramanını günümüze taşıyan pilot modeli New Aviator ve yenilikçi ruhuyla ikonlarda izini bırakan New Round yeni sezon Ray-Ban koleksiyonunun dikkat çeken parçaları arasında ilk sıralarda yer alıyor.CESUR VE DİKKAT ÇEKİCİ :
RB3636 NEW CARAVAN

1957 yılından beri dikkat çekici hatlara sahip orijinal Caravan, yeni koleksiyonda modern tarzıyla bambaşka bir yolculuğa çıkıyor. İkonik kare metal çerçevesi ve özel işlemeleri ile retro stili yeniden yorumluyor. Model aynı zamanda chromance lens seçenekleriyle ön plana çıkıyor.MİNİMAL ŞIKLIK :
RB3772 ROB

Her ortama ve kombine uyum sağlayan Rob yeni nesil bir Ray-Ban ikonu! Şık olduğu kadar kullanımı da kolay olan bu minimal model adeta yeni bir arşiv kahramanı. Yumuşak açılara sahip metal model, kendine özgün işlemeleri ve farklı lens renkleri ile yaza sıcak bir merhaba diyor.BAŞLI BAŞINA BİR İKON :
RB3625 NEW AVIATOR

Ray-Ban’in en ikonik modellerinden olan Aviator bu sezon karşımıza modern dokunuşlar ile çıkıyor. Özüne uygun detayları sonuna kadar koruyan New Aviator, çerçeve üzeri özel işlemeleri, farklı metal renk seçenekleri ve chromance lens seçenekleriyle bu yazın favorisi olmaya aday.


COOL VE ZAMANSIZ :
RB3637 NEW ROUND

Çabasız şıklığı benimseyen New Round modeli retro havasını korurken işleme detayları ve chromance lens seçenekleri ile zamansız tavrını en cool şekilde koruyor. Bu bir ilandır.