RENK PATLAMASI: CALZEDONIA YAZ 2022 KOLEKSİYONU

Yazın bir kaçış. Renk ve enerji patlaması. Calzedonia'nın 2022 yaz koleksiyonu bu kelimelerden daha iyi tanımlanamazdı.

Calzedonia, 2022 Yaz koleksiyonunda renkleri, desenleri ve ışıltıyı cesurca kullanıyor. Mix and Match parçaların da yer aldığı koleksiyon yaz için tüm is

Yumuşak ve inanılmaz rahat materyellerin kullanıldığı bu TerryCloth kapsül koleksiyonu birbiri ile uyumlu değişik parçalar sunuyor. Pastel renklerinin öne çıktığı bu koleksiyonuda çiçek printleri, 3 boyutlu desenler ön plana çıkarıyor. Birbirinden farklı parçalar değişik kombinlerle uyumunu kaybetmeden kombinlenebilir. 

VOULEZ-VOUS CROCHET AVEC MOI?

Bikinlere uzman eller değince iş bambaşka bir hal alıyor. File çantalar ve plaj giyimleri parlak, çarpıcı renklerde sunulurken klasik siyah renk de göz ardı edilemiyor. 

 SPORTY EIGHTIES

Canlı blok renklerde tasarlanan bu koleksiyonu mix & match imkanı da sunuyor. Klasik siyah rengi derin V dekolteli tek parça mayoda kullanılırken, balconette bikinilerde veya üçgen bikini üstlerinde de göze çarpıyor. 

 

BLOOMING DAYS

Bu kapsül koleksiyon sonsuz bir makro ve mikro çiçek motifleri yelpazesi sunuyor.

INDONESIA ECO COLLECTION

Birbirinden farklı renklerle ve şekillerle tasarlanan bu koleksiyon her kadının vücut tipine uyum sağlamayı başarıyor. Sürdürülebilir sadeliği sevenler için zamansız parçalar. 

 LIMITED EDITION CAPSULE

Bu yeni kapsül koleksiyon limitli sayıda plaj giyim tasarımları sunarken daha lüks ve sofistike bir hissiyat vadediyor. Dikkat çekmeyi ve farklı olmayı seven kadınlar için hem şık hem de tarz tasarımlar taşlar ve payetler ile süsleniyor.