RENTONY'DEN YILBAŞI STİLİ ÖNERİLERİ

Rentony kurucu ortağı, stil danışmanı Yasemin Eke'den, yaklaşan yeni yıl için öneriler...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Kasım 2022
RENTONY'DEN YILBAŞI STİLİ ÖNERİLERİ

Rentony kurucu ortağı, stil danışmanı Yasemin Eke, yeni yıl akşamı için Rentony koleksiyonunun şimdiden hazır olduğunu belirterek, “Rentony’de yer alan lüks markaların parti elbise seçenekleri ile çarpıcı bir görünüme kavuşmak mümkün. Yeni yıla girerken, daha görünür olmayı hedefliyorsanız payetli, püsküllü tasarımlar, yılın en ihtişamlı gecesi için şimdiden Rentony’de hazır. Rotate’in renkli etki alanı, For Love and Lemons’un  koleksiyonundaki parlak detaylar, Jasmin’in çılgın püskülleri ile geceye en uygun kombinleri isteğinize göre yaratabilirsiniz.” dedi.  

Alışveriş ve moda severlere “Döngüsel ekonominizin de temellerini atmak için kombinizi kiralayarak şıklığın bir parçası olmaya hazır mısınız?” çağrısında bulunan Eke, “Her şehirde yılbaşı ruhunu yaratmak için müşterilerimize bolca seçenek sunuyoruz. Rentony kadının stiine eklediği ışıltılarla tek parçada şıklığı kolayca yakalarken, üstelik bunu ceket ya da gömlek gibi kilit parçalarla ya da aksesuar detaylarıyla destekelemeleri de mümkün olabiliyor.

Diğer yandan payetli ve parlak elbiseler olmadan bir yılbaşı gecesi düşünülemez.  Kombinleri tamamlayacak irili ufaklı kristalleriyle geceye uygun portföy çantalar, ve en şık takılar da web sitemizde mevcut.” diyerek sözlerini tamamladı. 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.