ŞEHRİN GENÇ YETENEKLERİ ADIDAS İÇİN OBJEKTİF KARŞISINDA

Kolektif hafızadan ilham alan P.O.D. System’in dijital kampanyası için şehrin genç ve yaratıcı müzisyen ve oyuncuları, Kadıköy sokaklarında objektif karşısına geçti.

adidas Originals, kolektif hafızadan ilham alan ve birden fazla teknolojinin bir araya gelmesiyle mükemmeli yakalayan P.

O.

D. System ile yenilikçi tarzını pekiştiriyor. adidas’ın geçmişten bugüne performans modellerinde yer alan teknolojilerinin birleşmesiyle oluşan P.O.D. System ile sokak modasını yaratmak için Kadıköy’de özel bir çekim gerçekleştirdi. Oyuncu ve müzisyenlerden yer alan yaratıcı isimler; Alina Boz, Aga B, İlayda Akdoğan, Efecan Şenolsun, Songül Haydarpaşa, Şamil Oymak ve Fırat Can Pırlant P.O.D. dijital kampanyası için fotoğraf sanatçısı Ali Kalyoncu’nun objektifi karşısına geçti. P.O.D. System birden fazla kaynaktan ilham alıp, onları tek bir tasarımda buluşturuyor: ayakkabı tabanında 3 boyutlu yastıklama teknolojisi, topuk desteği ve Eva burun tek bir tasarımda buluşuyor. P.O.D. System sneaker severlere tasarım aşamasından ürünün oluşumuna kadar farklı kaynakların nasıl bir araya geldiğini ve mükemmel bir birliktelik oluşturduğunu anlatmayı hedefliyor. Sokak modasının yeni oyuncusu P.O.D. eşsiz uyumu yakalıyor ve parçalarının toplamından daha değerli bir bütünü oluşturuyor.
.