SEZONLARIN ÖTESİNDE: MANGO URBAN ESSENTIALS KOLEKSİYONU

Mango, gardıroplar için temel giysilerden oluşan, çağdaş bir koleksiyon sunan, yeni Urban Essentials kampanyasını başlattı. Kaya Wilkins, Oumie Jammeh ve Kit Butler ise kampanyanın başrollerinde.

Mango Urban Essantials Koleksiyonunda, farklı durumlara uyum sağlayan, daha az resmi ve daha çok yönlü parçalar göze çarpıyor. Zamansız silüetler ve yüksek kaliteli kumaşlar, bu koleksiyondaki tasarımları tek bir sezonun ötesine taşıyor. Kampanyada, modeller Kaya Wilkins, Oumie Jammeh ve Kit Butler bir şehrin sokaklarında görüntüleniyor. Ürünler ile bize güncel ve benzersiz tarzlar sunup, farklı kentsel durumlara nasıl uyum sağladıklarını gösteriyorlar. 

Koleksiyon, özgün, bağımsız, aktif ve feminen Mango kadını için kentsel silüetler ve sokak görünümleriyle dolu. Zamansız çağdaş tarzı, resmi çizginin dışındaki tasarımlara sahip giysilerle vurgulanıyor. Feminen kadın konseptinin güncel halini yansıtan koleksiyon, kıyafetleri kişiliğini yansıttığı için kendinden emin olan, modern kadınlar için tasarlandı. Triko gibi kumaşlardaki hacimler ve kat kat giyilen parçalar arasındaki uzunluk farkı, rahatlığı elden bırakmadan, görünümlere trend bir dokunuş katıyor. 

Görünümü kuralsızlaştırmak ise kilit nokta: Dar kesim jean'ler ile kombinlenen blazer ceketler, geniş paçalı pantolonların oversize paltolarla kombini... Bu üst üste yapılandırılmış  görünümlerde poplinler, triko parçalar ve kalıplı paltolar göze çarpıyor. Balıksırtı, glen ekose kumaş, tüvit, buklet... Yün klasik kumaşlarda yakasız kısa ceketler, uzun ve geniş paltolar dikkati çekiyor. Böylelikle kaliteli bir kumaşla tarza tarz katıyor. Gri ve beyaz gibi nötr ve mütevazı tonlar ve desensiz kumaşlar ile görünümlerde minimalist bir hava yakalanıyor. Spor ayakkabılar ve alçak topuklu ayakkabılar yıldız aksesuarlar olarak karşımızda. Kemer veya bot gibi aksesuarlar da kuralları çiğnemeye ve görünümlere kişilik katmaya yardımcı oluyor.

Erkekler için öneriler; giysilerin ve kumaşlarının kalitesini vurgulayan, profesyonel, kültürel etkinliklere düşkün, çağdaş, kozmopolit, çevre bilincine sahip erkekleri hedef alıyor. Sofistike tarzda tasarımlar dar silüetlerde sunuluyor. Oversize trençkot veya fitilli kadife mont gibi parçalar ve deri ürünler de başrollerde. Koleksiyonun bir kısmı da özel dikim takım elbise ve rahat gömleklerden oluşuyor: Dar kesim takım elbiseler, poplin ve saten gömlekler. Siyah-beyaz balıkçı yaka kazak bu sezonun vazgeçilmezi. Siyah, kömür grisi, kamel ve ekru renkler ise bu sezonun gözde renklerini oluşturuyor. Desenlerde, İngiliz ekoseleri ve kazayağı desenleri kilit doku olarak öne çıkıyor.