SIMSIKI BELLER

Kemerleri hayatınıza tekrar davet etmek için stil hilelerine ve seçtiğimiz kemerlere göz atın.

Kapak Fotoğrafı: @oliviaculpo / @lisa.aiken / @leoniehanne

Görünümünüzü renklendirmek veya kişisel stilinizi yansıtmak için aksesuarları tercih edenlerden misiniz? Size güzel bir haberimiz var; aksesuarların en sevileni kemerler yükselişte!

Sosyal medyada görülen ilham verici stil yaklaşımlarıyla, kemerler güçlü bir geri dönüş yaptı. Bu sezon bir kemeri nasıl şekillendireceğiniz konusunda bir tazelemeye ihtiyacınız varsa, tam da olmanız gereken yerdesiniz. Kemerleri hayatınıza tekrar davet etmek için stil hilelerine ve seçtiğimiz kemerlere göz atın.


Saint Laurent

2021'de her zamankinden daha cesur ve çok yönlü olan kemerler, görünümleri göz alıcı hale getirmek için bir kurtarıcıdır. Moda haftalarının podyumlarında da kemerler öne çıktı. Kemer, dekoratif bir aksesuar ve silueti keskinleştirmek için bir hile olarak kullanılır. Tabi kemerin pratik bir amaca hizmet ettiğini unutmayalım; pantolonu yerinde tutmak ve beli sıkmak.

Kemerler görünümlerinizi tamamlarken, muhtemelen zaten sahip olduğunuz gardırop klasiklerine yeni şekiller verir. Bu parçanın dolabınızdaki hemen hemen her şeyle giyilebileceğinin ve temelleri yeniden keşfetmenin açık ara en kolay yolu olduğunun farkına varacaksınız.

Ofise şık bir dönüş için pantolonlarla veya hafta sonu kaçamakları için mükemmel bol kesim elbiselerle eşleştirilmiş olsun, görünümünüze kemer eklemek hemen hemen her kıyafeti yükseltmeye yardımcı olur.

Ekstra kalın kemerler, daha cesur bir siluet için tercih edilebilir. Blazer ceketleri, midi boy elbiseleri güçlü bir kemer silueti ile eşleştirin. Aksesuarları atlayabilirsiniz; bel detayı onlar adına konuşur. Ancak zincir bir kolye, görünümünüzü kusursuzlaştırabilir.

Büyük tokalı deri kayışlı kemerler alışverişte aranacak başka bir türdür. Klasik kot görünümünü yeni bir seviyeye taşımak için kurtarıcı olurlar. Hatırlatma için, güçlü ve geometrik toka detayları için 80'lere bakın. Nötr veya yoğun baskıları, basit silüetleri veya daha hacimli olanları tamamlayabilecek büyük tokalı bir kemer tercih edebilirsiniz.

İçinize sinmeyen bir görünümü kocaman tokalı bir kemer ekleyerek kurtarabilirsiniz; biraz da parlak olursa şahane olur. Böylece dikkatleri büyük tokalı kemere çeker ve bu küçük gibi görünen detayın çeşitli stil sorunlarını çözebileceğini hatırlarsınız.İnce ve nötr renk bir kemer, dolabınızda sahip olabileceğiniz bir gardırop klasiğidir. Herhangi bir görünümün yıldızı değil, daha çok destekleyici karakterdir. İsterseniz rahat bir elbise silüetini biraz daha kesin hale getirir.

Örgülü bir kemer tercih ederek görünümünüze doku ekleyebilirsiniz. Bu küçük detay, stilinize yepyeni bir silüet kazandırır ve mevcut gardırobunuzun olanaklarını daha da genişletir.


Bir diğer kemer seçeneği ise zincirler... Bu özel parça herhangi bir pantolonla giyilebilir veya düşük belli kotların bel kısmına asılabilir, ancak özellikle minimalist siyah bir elbise üzerinde çok iyi parlar.

Boynunuzun etrafındaki inci dizisi, kalçalara takıldığında onlara yeni bir hayat kazandırabilirsiniz. Klasik zincir kemeri ile incinin birinci sınıf itibarına zıtlık oluşturmak için sarkık pantolonlar, sade görünümler ve daha kalın bir ayakkabı silüeti ile eşleştirmeyi deneyin.