SIRADIŞI BİREYSELLİĞE ÖVGÜ: CK1 PALACE

Calvin Klein ve Palace yeni işbirliğini duyurdu...

Calvin Klein ikonik minimalizmini Palace'ın kural tanımayan, modern tarzıyla birleştirdi. İş birliğinden doğan koleksiyon “CK1 Palace”, iki markanın nostalji, kendini ifade etme ve kapsayıcılığa dönük ortak minnettarlığını kutluyor. Koleksiyon, Calvin Klein'ın imzasını taşıyan iç giyim, jean, t-shirt ve sweatshirtler ayrıca Palace için bir ilk olan kadın iç giyim de dahil olmak üzere neşeli, çarpıcı, estetik bir anlayışı gözler önüne seriyor.

CK'nın siyah, gri, beyaz, buğday ve taş grisinden oluşan klasik renk paletinde geziniyor ve standart logosunu Palace'ın ikonik tri-ferg’iyle iç içe geçiren özel bir logoya yer veriliyor. Koleksiyonda yer alan jeanler, klasiğin saygılı bir şekilde yeniden keşfedilmesi amacıyla bilinçli olarak ağartılarak modern tasarım detaylarıyla hazırlandı. Hem kısa hem de tam boy seçenekleri olan bol kesim parçalar, koleksiyona nüfuz eden 90'lı yıllardaki CK'ye saygı duruşu niteliğinde.

  

Uzun süredir Palace’ın fotoğrafçılığını yapan Alasdair McLellan tarafından çekilen ve Max Pearmain’in stilistliğini üstlendiği kampanya, Calvin Klein'in evi New York’u ve Palace'ın doğum yeri Londra'yı öne çıkaran iki şehrin samimi bir hikâyesini anlatıyor. Kampanyada kültürel ikonlar Willem Dafoe, Dame Joan Collins, Pet Shop Boys, Palace kay kay ailesi, Lola Leon, Adwoa Aboah, Precious Lee ve Rap sanatçısı Unknown T. yer alıyor.