Sokak Stili: Zendaya

Görünümlerine karakter katma ve benzersiz bir harmanlama yeteneği ile sokak stilinde de usta olduğunu kanıtlayan Zendaya'nın moda vizyonuna dair ipuçları...

Buse Saray BUSE SARAY 13 Mart 2024
Sokak Stili: Zendaya Getty Images

Zendaya Coleman, popüler bir TV şovunda ve mega film serisinde rol aldı, kendi moda çizgisini kurdu ve yükselen bir stil ikonu olarak sektöre damgasını vurdu. Yükselen yıldız, Disney kızı olduğundan beri görünüşüyle hayranlarını şaşırtmayı seviyor. Couture elbiselerden, atletik ve destansı takımlara kadar her şeyi güvenle giyiyor.Y kuşağının çocuğu, cesur stil oyunlarıyla hayranları arasında iz bıraktı. Uyum sağlamaktansa öne çıkmayı tercih ediyor. Zendaya'nın moda öncüsü sokak stili onun kendini ifade etme aracı... İster telaşa hazır olsun, isterse gösterişli bir gece dışarı çıksın; oyuncu giydiği her şeye modern bir hava katıyor.

Zendaya, her durumda nasıl giyineceğini biliyor. Uzun süredir stilisti olan Law Roach'un yardımıyla, modaya uygun sokak stili görünümlerinden oluşan sağlam birikimi, onun günden geceye giyinme sanatında usta olduğunu kanıtlıyor.

Sokak Stili: Zendaya / 0
1

Blazer ceket giyme dersine hoş geldiniz. Çok kolay gibi gözüken ama oldukça zor olan klasik bir sokak stilinde ustalık göstermek tam da Zendaya işi… Bu zamansız görünümde ilham alınması gereken nokta ise yaptığı dokunuştu. Gömleğinin sadece tek düğmesini iliklemek ve zarif bir seksilik katmak mı?

Sokak Stili: Zendaya / 1
2

Beyaz saçaklı bir takım elbiseyi herkes giyebilir. Fakat onu beklenmedik bir oyunla muhteşem bir stil anına dönüştürmek herkesin yapabileceği bir şey değil. Zendaya, kıyafetlerine anında karakter katacak parçaları seçme konusunda ileri görüşlü olmuştur. Minimal bir takım elbiseyi, altın sarısı zincir detaylardan oluşan bir üst ile benzersiz bir şekilde harmanlaması da bunun örneği…

Sokak Stili: Zendaya / 2
3

Zendaya, görünümüne kişilik katan detayları seviyor. Feminen tasarımları, maskülen detaylarla şekillendirmek ise moda vizyonunun bir parçası… Mini zarif bir elbiseyi, ters köşe bir ayakkabı ile kombinlemesi ise gündelik giyime modern bir hava yaratmasını sağlıyor.

Sokak Stili: Zendaya / 3
4

Zendaya'nın kadınsı dantel detaylı mini bir eteği, kalın bir triko kazak ve bootie ile eşleştirmesi gibi; beklenmedik karışımları denemekten korkmayın. Farklı yer ve zamanlara ait stilleri karıştırmak, şık ve zahmetsiz bir hava yaratır.

Sokak Stili: Zendaya / 4
5

Desenlerle nasıl oynanacağı konusunda Zendaya’dan ilham alın. Louis Vuitton’dan kaplan desenli monokrom bir görünümü, baskıya dair gördüğümüz en iyi stilllerden olabilir. Cesur, korkusuz ve kesinlikle oyunu değiştiren…

Sokak Stili: Zendaya / 5
6

Cesur dokulardan basic tasarımlara kadar, Zendaya her bluzu bir stil anına dönüştürebilir. Onları, vazgeçemediği kot pantolonlarıyla eşleştirmek ise taze ve modern stiline dair başka bir ders veriyor. Şık ama gündelik randevu görünümü için ondan ders almamız gerektiği kesin. Çünkü kendisi sadeliğin en güzel halini sunma konusunda tam bir usta...

Sokak Stili: Zendaya / 6
7

Zendaya, iddialı oversize bir parçanın gücünü biliyor. Büyük beden üstleri, tavrını haykıran deriyle eşleştirmek ve bunun nasıl son derece zarafetle yapıldığını göstermek mi? Alkışlamaya değer bir moda oyunu!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.