TASARIMIN EĞLENCELİ HALİ

Bu tasarımlar çok şakacı!

Kim demiş kıyafetlerinizin espri anlayışı olamaz diye? İronik yazıları ve dijital baskıları ile tüm gözleri üzerinize toplayacak tasarımlar giyebilirsiniz.

Bu kıyafetleri giydiğinizde konuşacak bir konunuz daha olabilir! Derin anlamlı veya sadece espirili olan bu tasarımları kombinlemek çok eğlenceli.

Yazılı tişörtler ile o gün hissettiğiniz modu konuşmadan kombininiz ile anlatabilir veya hamburger desenli sweatshirtünüz ile aç olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sürrealist etki ile popülerleşen ilginç desenli tasarımlar Moschino ile günümüze taşındı. Şimdi ise birçok marka bu etkiyi takip ediyor!Espri anlayışınıza pek güvenmiyorsanız, bırakın tüm işi kıyafetleriniz yapsın. Hem eğlenceli hem de rengarenk bu tasarımlar, gardırobunuzun en ilginç parçası olacak. İster tek bir kelime ile ister baştan aşağı baskılar ile… Hislerinizi belirtmek için kelimelere ihtiyacınız yok! Artık derdinizi üzerinizdekiler ile anlatabilirsiniz….

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.