THE KOOPLES KLASİKLERİ İTALYAN SÜETİNDE HAYAT BULUYOR

Fransız moda evi The Kooples, ilkbaharı İtalyan süetiyle kutluyor.

Estetiği ve özel işçiliği bir arada sunan The Kooples, doğuştan gelen asi zarafetini İlkbahar- Yaz koleksiyonunda da sunmaya devam ediyor. The Kooples, DNA’sının ayrılmaz parçası deri ceketleri İtalyan süetiyle yeniden yorumluyor. Bu yenilikçi devrimde LWG sertifikalı kalın ve esnek İtalyan süetinin mükemmel dokusu, The Kooples’ın heykelsi ceket formunda karşımıza çıkıyor.

The Kooples; kusursuz ve şık görünüm için süeti siyahla, cool stiller için ise yoğun çivit mavisiyle yorumluyor ve iki iddialı renk seçeneği sunuyor. Marka, keskin ve göz alıcı kesimleri İtalyan süetiyle birleştirerek tasarımlarına rahat ve eğlenceli yeni bir soluk getiriyor.

Pamuklu astarındaki bandana baskılarıyla sezon trendlerini yakalayan süet deri ceketler, gümüş tonlu metal düğme ve fermuarlarla Rock Chic tasarım anlayışına sadık kalarak, kendi olma arzusunu tarzıyla yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor.

The Kooples gardırobunun bir diğer vazgeçilmezi olan Emily Bag, siyahtan kırmızıya uzanan çarpıcı renk seçenekleriyle, seksi ve şık bir DNA yaratıyor. Yeni sezonda Emily’e yeni bir soluk getiren Kooples, yalın hatları ve modern silueti ile gündüz veya gece takılabilen zamansız parçalar sunuyor.

Aynı zamanda bu ürünlerden yaptığı satışlarla deri endüstrisinde sürdürülebilir ve uygun çevresel iş uygulamalarını geliştiren Leather Working Group’a destek veren The Kooples, duyarlı marka kimliğini kanıtlamış oluyor.

Koleksiyon şimdi www.thekooples.com.tr ve The Kooples Zorlu Mağazası’nda sizleri bekliyor.                                                                                                          

Etİketler