TOMMY JEANS X LOONEY TUNES

Tommy Jeans’in pop kültür ikonlarıyla işbirliği geçmişini ileriye taşıyan kapsül koleksiyon, Amerikan modasıyla eğlenceyi mükemmel bir şekilde harmanlıyor.

Tommy Hilfiger ve Warner Bros. Pop kültür ve eğlenceyi Tommy Jeans Looney Tunes kapsül koleksiyonu’nda buluşturuyor. Dünya çapında televizyon dizileri, filmler, çizgi romanlar, müzik albümleri, video oyunları ve hatta lunaparklar gibi çok geniş bir alanı kapsayan Looney Tunes ile markanın yaratıcılığı çeşitli kanallarda kullanma tutkusu tam bir uyum sergiliyor.

Sokak giyimi odaklı bir bakış açısıyla tasarlanan Tommy Jeans Looney Tunes® kapsül koleksiyonu, klasik Warner Bros. karakterlerine bugünün nesilleri için hayat veriyor. Koleksiyonda TOMMY JEANS logosu ile Bugs Bunny, Daffy Duck, Tweety Bird, Sylvester the Cat, Tasmanian Devil, Road Runner ve Wile E. Coyote gibi sevilen çizgi karakterleri bir araya getiren özgün animasyonlar yer alıyor. Efsanevi karakterler, korkusuz, cesur, farklı ve özgün olmak gibi Tommy Jeans değerlerini temsil ediyor. Tıpkı Tommy Jeans hayranları gibi onları da birbirlerine bağlayan aynılıkları değil farklılıkları oluyor.


Kapsül koleksiyonda, önünde hibrit logo bulunan rahat kalıplı gri, lacivert ve açık pembe sweatshirt’ler yer alıyor. Tamamı Looney Tunes® desenli kapüşonlu kısa sweatshirt, havuz terlikleri, sırt çantası, balıkçı ve beysbol şapkaları kapsül koleksiyona enerji katıyor. Minik yaratık desenli sneaker’lar, bel çantası, eşofman altı ve denim ceket, temel sokak giyimi parçaları olarak dikkat çekiyor. Her parça, sosyal medyanın şık giyimli, özgüvenli, doğal dijital yaratıcılarının gardıroplarına ideal ekler oluyor.

Kapsül koleksiyon için fotoğrafçı Jack Henry Bridgland tarafından çekilen kampanyada İngiltere doğumlu genç müzisyenler Jesse James Solomon ve Joy Crookes rol alıyor. Multimedya sanatçısı Francois Dourlen’in iPhone ile yarattığı ve ‘smARTphone’ imzasını taşıyan kampanya görsellerinde çizgi karakterler gerçek yaşam durumlarına eğlenceli şekillerde yansıtılıyor.