TOMMYX LEWIS KOLEKSİYONU TOMMYNOW DEFİLESİ İLE TANITILACAK

Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton’un birlikte tasarladığı TommyXLewis koleksiyonunda sürdürülebilirlikte kaydedilen ilerlemeler TOMMYNOW defilesinde kutlanacak.

TOMMYNOW deneyimsel defile etkinliğinin sekizinci edisyonu, 16 Şubat 2020 günü Londra’daki Tate Modern müzesinin ikonik ‘Tanks’ bölümünde düzenlenecek.

Amerikalı tasarımcı Tommy Hilfiger ile Formula OneTM Şampiyonu Lewis Hamilton’un dördüncü TommyXLewis ortak koleksiyonunun odağında “sürdürülebilirlik” yer alıyor. Tommy Hilfiger, sürdürülebilirlik alanındaki gelişmelerini 16 Şubat 2020 günü, saat 23:00’de Londra’da düzenlenecek İlkbahar 2020 TOMMYNOW defilesinde sırasında kutlayacak.

Ortak koleksiyonun sürdürülebilirlik odağı her sezon genişleyip ileriye gitmeye devam ediyor. Bu doğrultuda İlkbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonundaki stillerin %75'inden fazlası daha sürdürülebilir malzemelerle üretiliyor. Tedarik zincirinde ise çevresel etkiyi azaltan iş ortaklıkları tercih ediliyor. En yeni TommyXLewis ortak koleksiyonu, organik pamuk dahil %100 daha sürdürülebilir şekilde tedarik edilen pamuklu, ayrıca geri dönüştürülmüş malzemeler, vegan deri alternatifleri, düşük etkili denim yıkamalar ve bitkisel tohum yağı bazlı, düşük karbon ayak izli, çabuk kuruyan ve nemi emen apre maddesi miDori® bioWick gibi özelliklerle sunuluyor.

 En yeni TommyXLewis ortak koleksiyonunun yanı sıra İlkbahar 2020 HILFIGER COLLECTION kadın ve erkek giyim koleksiyonlarının prömiyeri de Londra'daki deneyimsel TOMMNOW etkinliğinde yapılacak. Modern Amerika'nın kalbindeki öncü ruhtan ilham alan İlkbahar 2020 HILFIGER COLLECTION tasarımları, ‘country’ ve ‘rock and roll’ müzik ruhunu Doğu Kıyısının kolejli stilleriyle buluşturuyor ve hayranları ikonik Amerikan manzaraları arasında bir yolculuğa çıkıyor.

Tommy Hilfiger’ın “Gördüğünü Al” konseptini ileriye taşıyan defilede podyuma çıkan tüm İlkbahar/Yaz 2020 görünümleri, 70’ten fazla ülkedeki tommy.com, TOMMY HILFIGER mağazaları, seçili toptan satış ortakları ve sosyal medya dahil anında alışveriş yapılabilen kanalları içeren bir ekosistemde satışa sunulacak.