Victoria Beckham'dan Mango'ya Özel Koleksiyon

Kendi adını taşıyan markası, giyilebilir rahatlık ve sofistike parçalar ile özdeşleşen Victoria Beckham, Mango için tasarladığı kapsül koleksiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Nisan 2024
Victoria Beckham'dan Mango'ya Özel Koleksiyon

Klasik İngiliz lüksünün, Victoria Beckham'ın kusursuz stilinin ve Mango'nun çağdaş tasarım anlayışının mükemmel bir karışımı olan bu iş birliği, Mango tarihinde ikonik bir an olarak öne çıkıyor ve iki markanın paylaştığı ortak değerler olan stil, kalite ve feminenliğe atıfta bulunuyor.

Hassas terzilik, feminen elbiseler ve çok yönlü trikoların yer aldığı koleksiyonda, sezonun olmazsa olmaz parçaları haline gelecek dikkat çekici çantalar, aksesuarlar ve ayakkabılar da yer alacak.  

Mango'nun 40. yıldönümü için hazırlanan ve SIMONMILLER, Camille Charrière ve Pernille Teisbaek gibi diğer marka, sanatçı ve içerik üreticileriyle yapılan bir dizi iş birliğinin en yenisi olan Victoria Beckham x Mango kapsül koleksiyonu, 23 Nisan 2024 tarihinden itibaren satışa sunulacak kapsül koleksiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.