YASEMİN ÖZİLHAN'DAN IPEKYOL İÇİN YENİ KOLEKSİYON

Yasemin Özilhan'ın Ipekyol için hazırladığı ilkbahar yaz koleksiyonu göz kamaştırdı.

Yasemin Özilhan ve Ipekyol tasarım ekibi tarafından hazırlanan koleksiyon, davete gelen modaseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi.

Deniz Ayaydın, Meral Kosif, Ayşegül Ulusoy, Işıl Reçber, Berrin Okçu, Zeynep Nazlı Kaya, Selin Öztarhan, Yelda Tiftik koleksiyonun tanıtım davetine katılan isimler arasındaydı.

26 Nisan itibariyle Ipekyol mağazalarında ve www.ipekyol.com.tr adresinde moda tutkunlarıyla buluşacak koleksiyonun gözde tasarımları arasında; tül üzerine geliştirilen işleme efektli elbise, tül üzerine puantiye ve pilise efektli tütü etek, tek omuzlu bluz, desenli kimono, dantel mixli elbise, payetli blazer, haki parka ve patchwork efektli geometrik elbise yer alıyor.Yazın tazeliği ile feminenliğin bir arada yansıtıldığı doğallıktan ilham alan koleksiyonda parıltılı ve şık parçalar dikkat çekiyor. Feminenlik ile modernliğin birleşiminden güç alan koleksiyonda yasemin çiçeğinden ilham alınarak hazırlanan desen ana parçalarında sıkça kendini gösteriyor. Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun İstinye Park Ipekyol Mağazası’nda yapılan lansmanından görüntüler için fotogaleriyi tıklayın. .