YAZ MEVSİMİ MANGO’YA “THE SUN IS EVERYWHERE KOLEKSİYONU” İLE GELİYOR

Mango yeni sezonda 70'lerin psikedelik ve özgür yaşam tarzındaki anlardan esinlenerek, hayatı ve pozitif enerjiyi ön plana çıkarıyor.

Mango, özellikle Akdeniz yaz sezonunda canlılık saçan ve güneş enerjisinin yaşattığı hislerden ilham alan “The Sun is everywhere” kampanyasını piyasaya sürüyor. Huzurlu bir yaz akşamı, arkadaşlarla birlikte zaman geçirmek, doğanın göbeğinde bir kahvaltı, dans etmek, yüzmek... Güneşin bizlere eşlik ettiği paha biçilmez anlar… Belirsizliğin hüküm sürdüğü böyle bir zamanda, iyimserliğin mutlak kahraman olduğu bu koleksiyon aracılığıyla, yeni fırsatlar ve yenilenen enerjiler ön plana çıkarılıyor. 70'lerde bir özgürlük simgesi olan İbiza'nın ruhu, desen ve renk patlamaları ve pozitif bir bakış açısı, bu kampanyanın özünü oluşturuyor.

Koleksiyonun yıldız parçaları arasında çiçek ve psikedelik etki yaratan desenleriyle monokrom elbiseler bulunmakta. Öte yandan, vual ya da poplin, pamuklu uçuşan elbiseler de uzun yaz günlerinin 7/24 vazgeçilmezi oluyor. 70'lerden ilham alan baskılı t-shirtler, mini elbiseler ve kroşe yelekler, retro esintili denim ile kullanılabilecek kilit parçalar haline geliyor. Koleksiyonda mavi ve elma yeşili tonlarında bir renk paleti ve dinginlik veren ürünler yer alıyor. Aksesuarlarda, çiçekli balıkçı şapkalar ve retro güneş gözlükleri görünümleri mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Tüm bu seçenekler sayesinde, formaliteleri kıran ve bizleri Akdeniz'in tadını çıkarmaya davet eden akıcı, rahat ve eğlenceli görünümler elde ediliyor.

Erkekler için sunulan seçeneklerde ise, rahat ve zahmetsiz bir görünüm yaratmak için resmi ve casual kıyafetlerin karışımı dikkati çekiyor. Relax ya da loose fit pantolonların yanı sıra desenli gömlekler, poplin takımlar, triko seçeneklerinde yenilikler, yani polo yelekler göze çarpıyor. Bu sezonun önerileri sarı, turuncu ve mavi tonlarında sunuluyor. Sofistike bir şekilde yorumlanmış ve sağlam stilleri yansıtan grafik desenli ve çizgili seçenekler de eksik kalmıyor.

Eddie Wrey tarafından fotoğraflanan kampanyada başrollerde yer alan, Louise Follain, Mélodie Vaxelaire, Mukasa Kakonge, Klara Kristin, Jill Kortleve ve Alberto Perazzolo’dan oluşan bir grup modelle çalışıldı.

Fotoğraf sanatçısı: Eddie Wrey
Stilist: Aleksandra Woroniecka
Modeller: Louise Follain, Mélodie Vaxelaire Mukasa Kakonge, Klara Kristin, Jill Kortleve ve Alberto Perazzolo
Saç Stilisti: Paolo Soffiatti
Makyaj sanatçısı: Egon Crivillers