YAZ STİLİNİZDE BEYAZ BİR SAYFA AÇMA ZAMANI

Sıcaklara karşı 20 beyaz yaz elbisesi…

Kadınlar için beyaz elbiseler, resmi olmayan yaz üniformasıdır. Sıcaklık ne kadar yüksek olursa olsun rahattırlar ve fazla düşünmeden anında stil sahibi olmak için harika bir tercihtir.

Elle Türkiye olarak bir ipucu verecek olursak; beyaz bir elbise, yazın küçük siyah elbiseye eşdeğerdir; zamansız ve çok yönlü gardıropta olması gereken bir parçadır. Yaz aylarında beyaz bir elbise her zaman tercih edilir- bu yüzden her yıl giyebileceğiniz bir elbiseye yatırım yapmaya değer... Üstelik beyaz elbiseler her yere uyum sağlayabilir; ister arka bahçede bir partide, ister arkadaşlarla buluşmada, ister tatilde, ister ofiste…

Düğünler dışında ilkbahar ve yaz mevsiminde beyaz elbiseler, kış ve sonbaharın eşofmanları gibidir. Özellikle akışkan kalıplara sahip olanı seçerseniz, sıcaklık yükselmeye devam ederken çok rahat olabilirsiniz.

Günün bunaltıcı sıcaklarında ya da hafif esintili yaz akşamında, beyaz bir elbise kolayca şekillendirilebilir. Seçeceğiniz aksesuar ve ayakkabı ile istediğiniz tarza bürünebilirsiniz. Espadril ve hasır çanta ile mükemmel yazlık olan beyaz bir elbise, şehirde hafif bir ceket ve havalı spor ayakkabılarıyla kolay bir seçime dönüşür. İster omuzları açık mini bir elbiseyle sahilde gezinmeyi hayal ediyor olun, ister bir havuzun kenarında serin bir gömlek elbiseyle uzandığınızı hayal edin, beyaz bir elbise bir yaz vazgeçilmezidir.

Alexander McQueen, Miu Miu ve Balmain gibi tasarımcılar bu yaz sezonunda beyaz elbise seçiminizi kolaylaştırıyor. Üstelik yazlık beyaz elbiseler, trendlere uyum sağlamaktan hiç çekinmiyor. Bel ve sırt dekolteleri, balon omuzlar, asimetrik kesimler, cut-out detaylar gibi sezonun trednleri, beyaz elbiselerde de hayat buluyor.


Yaza beyaz bir sayfa açmanızı kolaylaştırmak için, sezonun koleksiyonlarından rüya gibi 20 beyaz elbise seçtik. İncelemeyi unutmayın…

20 BEYAZ YAZ ELBİSESİ