Yeni Hayat Stili: Lee X Pull & Bear

Pull&Bear, ikonik giyim markası Lee ile iş birliği yaparak denimi yeni modern tasarımlarla ön plana çıkaran bir koleksiyon yaratıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Ocak 2024
Yeni Hayat Stili: Lee X Pull & Bear

Bu kapsül koleksiyonun amacı, Lee’nin kovboy geçmişinden ilham alan hakiki denim ruhunu, tam da Lee ve Pull&Bear’ın zaten yaptığı gibi güncel tasarımlarla harmanlamak. Sonuç ise Lee’nin ikonik tasarımlarına yeni bir yorum getiren kadın ve erkek top, ceket, jean ve aksesuar seçenekleri yaratmak ve her iki markanın bu konudaki uzmanlığını yeni modern tasarımlarla harmanlayan güçlü bir koleksiyon sunmak.

%100 pamuklu kumaşlarla tasarlanan kadın ve erkek giyim seçenekleri, kendine has özelliklere ve vintage görünüm veren sofistike renklere sahip. Koleksiyonda kullanılan Lee logosu ve jean’lerin arkasındaki ikonik cep detayı gibi özel tasarımlar, markanın geleneksel mirasına vurgu yapıyor.

Kadın tasarımları arasında uzun denim trençkot, uzun denim kloş etek ve çizgili crop gömlek ve boxer şorttan oluşan ince çizgili örme alt üst takım var. Vintage renkleri, kiremitten kahveye kadar değişen renk yelpazesi tamamlıyor. Aksesuarlar arasında denim ve markanın ikonik logosunu taşıyan şapka ve özel tasarım çanta bulunuyor. Kovboy dokunuşları ise trucker ceket ve denim üzerine denim görünümlerde ön plana çıkıyor.  Jean’lerde baggy ve wide leg kalıplar tercih edilirken tişörtler %100 pamuklu kumaş tasarıma sahip.

Erkek kapsül koleksiyonunda ayrıca denimleri dengeleyen ekru ve çikolata tonları kendine yer buluyor. Ko-leksiyonun öne çıkan parçaları arasında Pull&Bear tarafından yeniden yorumlanan orijinal Lee Rider de-nim ceket, kovboy stiline büründürülen denim Harrington ceket ve ayrıca altın rengi Lee tokalı kovboy ke-meri var. Koleksiyon jean’ler, top modelleri, kapüşonlu sweatshirt ve Amerikan stili trucker beyzbol şapkası ile tamamlanıyor.

Koleksiyon şimdi Avrupa, Orta Doğu, Kuzey, Güney ve Orta Amerika’da Pull&Bear web sitesinde ve seçili mağazalarda satışta. Ayrıca koleksiyona Zalando, Trendyol ve About You gibi online satış sitelerinden de erişebilirsiniz. Koleksiyon 19 Ocak’ta 200 fiziksel mağaza ve online’da beğeniye sunulacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.