YENİ NESİL KLASİK: BEYMEN CLUB 2020 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU

2020 İlkbahar- Yaz sezonunda güneşin enerji ve mutluluk veren, iyileştiren pozitif etkisinden ilham alan Beymen Club, ikonik marin trendini sezonunun dinamik ruhuyla güncelliyor.

Lacivert, kırmızı ve beyaz tasarımlardan oluşan marin teması; ipek elbiselerden sweatshirtlere, şort ceket takımlardan elbise ve t-shirtlere geniş bir skalaya sahip. Beymen Club 2020 İlkbahar- Yaz Kadın Koleksiyonu için özel olarak tasarlanan deniz yıldızları ve deniz kabuklarıyla bezeli zincir desen, koleksiyonda ipek ve şifon elbiselerden pilise eteklere pek çok farklı formlarda hayat buluyor. Çizgili bluzlar, halat ve çapa figürleriyle zenginleşen tasarımların öne çıktığı tasarımlar teknik dokular ve sportif tasarımlarla marin trendine yepyeni bir kimlik kazandırıyor. Neon renkler ve teknik dokuları, marin stilinin alışılmış kodlarına ekleyerek tasarımlarla dinamik bir görünüm sunan koleksiyon, yeni nesil klasiklerinizi belirliyor.


Birbiriyle kolayca tamamlanabilen tasarımlarla özgür bir yaz müjdeleyen Beymen Club 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, Beymen Club mağazalarında ve www.beymenclub.com adresinde sizleri bekliyor. 

Etİketler