YENİLENEN PANDORA ME İLE SINIR TANIMA

Pandora, herkesi olmak istediği kişi için cesaretlendiriyor.

Pandora ME Koleksiyonu’nun yeni mücevherleri, ilhamını Z kuşağının cesur, meydan okuyan ve özgürlükçü gücünden alıyor. Yenilenen Pandora ME koleksiyonu, herkesi olmak istediği kişi için cesaretlendiriyor. Zıtlıklar birbirini çeker: Pandora ME’de lüks tasarımlar organik dokunuşlarla bir arada. Tatlı su incileri, mavi, mor ve yeşil renklerdeki mineler; 925 ayar gümüş, 14 ayar pembe altın ve rutenyum kaplama eşsiz metallerle bir araya geliyor.

Koleksiyona eklenen yepyeni halka detaylar, mücevherlerin birbirleriyle sınırsız şekillerde kullanılarak özgün ve özgür stilin yaratılmasına olanak sağlıyor. Koleksiyonun yıldızları halka bileklikler ve halka kolyeler, stil halkaları ve bağlantı halkaları ile uzayıp kısalabiliyor ve yaratıcılığını stilinde gösterebilmenin farklı yollarını sunuyor. Küpeler ise charm’lar ve madalyonlarla birlikte kullanılarak stil sahibi görünümler ortaya çıkarıyor.


Siz de Pandora ME koleksiyonunun yepyeni mücevherlerini kullanarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Hayatınıza ışık tutan değerleri simgeleyen kelime stil halkalarını, favori mücevherlerinizin arasında kullanarak mesajınızı yansıtabilirsiniz. Madalyonlar ve mini sallantılı charm’larla mücevherlerinizi istediğiniz kadar süsleyebilirsiniz. Cesaretinizi Pandora ME mücevherleri ile görünümüne taşıyın!


PANDORA ME, Z KUŞAĞININ RUHUNU TAŞIYOR
Z kuşağının korkusuz ve açık sözlü sesine kulak veren koleksiyon; “özgürlük”, “hayal et”, “inan ” gibi kelimelerle süslendi. Yeni mini sallantılı charm’lar en sevilen emojilerle buluştu. Koleksiyonda yer alan, mitolojik sembollere atıf yapan madalyonlar ise, içimizdeki gücü sahiplenme fikrinden geliyor. Pandora ME, mücevherlerin yalnızca nasıl göründüğüne değil aynı zamanda taşıdığı anlamı önemseyen ve kendini dünya vatandaşı olarak gören herkes için tasarlandı.


DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇILAR PANDORA ME’Yİ ANLATTI
Mücevher devi, Pandoraseverleri olmak istediği kişi olmak için cesaretlendirmek ve Pandora ME koleksiyonunun yepyeni tasarımlarını tanıtmak için dünyaca ünlü sanatçılar Addison Rae, Charlie XCX, Donte Colley, Baebadoobee ve Cecilia Cantarano ile güçlerini birleştirdi. Ortak yanları yaratıcılık ve müzik olan bu sanatçı grubu, Z jenerasyonu fanlarının kişiselleştirme arzusunu ve aidiyet hissini yansıtarak Pandora ME’yi anlattı.

Özgürlüğünü ve cesaretini stiline taşımak için şimdi Pandora ME’yi keşfet!

 Etİketler