Zamansız GAP klasikleri, romantik LoveShackFancy ile bir arada!

Klasik GAP stilleri, LoveShackFancy’nin vintage esintili çiçekleri, feminen detaylı dantelleri ve pastel renk tonlarıyla buluştu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 04 Ekim 2023
Zamansız GAP klasikleri, romantik LoveShackFancy ile bir arada!

Tüm dünyada sevilen giyim markası GAP, özel kapsül koleksiyonunu moda severlerle buluşturuyor. LoveShackFancy iş birliğiyle sınırlı sayıda üretilen ve birden fazla kategoriden oluşan iddialı ve cesur kapsül koleksiyonda, kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünleri ile aksesuarlar yer alıyor.New York merkezli lifestyle markası LoveShackFancy iş birliğiyle hazırlanan koleksiyonda GAP’in ikonik stilleri, LoveShackFancy’nin vintage esintili çicek desenleri ve feminen görünümüyle bir araya geliyor.


32 parçadan oluşan koleksiyon ikonik denim ve GAP’in herkes tarafından sevilen logo baskılı ürünlerine patel tonlar ile yepyeni bir yorum getiriyor. GAP’in klasik stili, pastel tonlar ve çiçek desenleri ile romantik ve vintage bir görünüm kazanıyor. Sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyonda aynı zamanda kadın, erkek, çocuk ve bebekler için birbiriyle uyumlu stiller de yer alıyor. Bu şekilde aileler ‘takım’ olarak giyinebiliyor. Koleksiyondaki ürün kategorileri arasında herkesin stilini tamamlayacak jean’ler, etekler, elbiseler, pantolonlar, kapüşonlu swearshirt’ler, dış giyim ürünleri, gömlekler ve aksesuarlar yer alıyor.


Zamansız GAP ikonikleri, romantik ve vintage LoveShackFancy ile bir arada! Bu özel kapsül koleksiyon sadece  seçili GAP mağazaları, GAP Türkiye mobil uygulaması ve gap.com.tr’de. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.