ANAHTAR PARÇAM: BOHEM ŞIK

Bohem şıklığınızı tamamlarken işinize yarayacak ipuçları.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mayıs 2014
ANAHTAR PARÇAM: BOHEM ŞIK
Mevsim geçişlerinde trençkot kullanmanın en büyük dezavantajı, içinize giyeceğiniz stili, bir ‘paravan' gibi kapatma riskidir. Oysa ki basit bir retuşla, trençkotunuzu stilinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Böyle bir stil için tavsiyemiz yine elbise. Ancak iki noktaya dikkat: Seçtiğiniz parça trençkotunuza kontrast yapacak bir renk olsun. İkinci olarak da trençkotun zaten klasik bir parça olduğundan yola çıkarak seçtiğiniz elbisenin çok klasik olmamasına özen gösterin. Aksi takdirde yaşlı ya da sıkıcı bir stil kurgulama riski yaratabilirsiniz.

- Trençkotunuzun elbisenizi saklamaması için kilit parça kemer. Hem trenç'inizin önünü toparlayacak hem de belinize vurgu yaparak stilinize hareket kazandıracak kalın bir kemer en ideali.

- Bu stilde zıtlıkların çekiciliğinden yola çıkarak, ayakkabı olarak oldukça spor düz sandaletler öneriyoruz size. Ancak katılacağınız davete istinaden stiletto veya çok bantlı topuklu modelleri de deneyebilirsiniz.~Trençkot, İPEKYOL~Elbise, İPEKYOL~Kemer, MANGO~Bilezikler, ACCESSORIZE~Sandalet, YARGICI

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.