ANAHTAR PARÇAM: GRUNGE

Grunge stilde işin esası dengedir... Peki o dengeyi nasıl kuracaksınız?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mayıs 2014
ANAHTAR PARÇAM: GRUNGE
Stillerin en kolay gibi gözükse de grunge ile avam arasında çok ince bir çizgi olduğunu unutmayın! Böylr bir stili kurgularken ve bir de üzerine trençkot eklerken aklınızda bulunması gereken ilk kural abartıdan kaçınmak olmalı. Grunge zaten kendini botlar ve yırtık file çoraplarla kolayca ifade edebilen bir tarzken bunun altını küpeler, takılar, karışık baskılı tişörtlerle çizmenize inanın gerek yok! Trençkotla birleştirirken, öncelikle renk uyumunu ön planda tutun deriz. Onun dışında pantolon yerine şort veya etek tercih ederek trençkotun uzun boyu ile etkili bir tezat çıkartabilirsiniz.

- Stilinizi aksesuarla süsleyin. Ama abartıdan kaçının. Zincir detaylı bir kemer, boynunuza üst üste takacağınız zincir kolyelerden hem daha etkili hem daha orijinal bir seçimdir!

- Stilin bir bütün olduğunu unutmayın! Sadece grunge için değil her stil için saç ve makyajınız bir bütün olmalı ve vermek istediğiniz hissi tamamlamalıdır.~Trençkot, İPEKYOL~Tişört, TWIST~Etek, MANGO~Kemer, MANGO~Bot, Moda editörüne ait

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.