BELLA HADID’İN KIŞ STİLİNDEN İLHAM ALIYORUZ

Bu aksesuarı ancak Bella Hadid trend haline getirebilirdi!

Beklenmedik klasiklerin birden trend olmasını çok seviyoruz! Küçükken taktığınız tüylü kulaklıkları hatırlıyor musunuz? Anneniz evden çıkarken zorla başınıza takardı ve okula giderken çantanıza atardınız… Evet! İşte bu çocuksu ve sevimli trend geri döndü. Nasıl mı? Tabii ki modanın ilham perilerinden biri olan Bella Hadid sayesinde. Tüylü kulaklıkları ile poz veren Hadid, çocukluktan kalan hatıralarımızı yeniden canlandırdı. 

Kablolu kulaklık kullandığımız zamanlardan da eskiye dayanan bu trend, sadece kulaklarınızı sıcak tutmuyor aynı zamanda kablosuz kulaklığınızın düşme riskini azaltıyor! Berelerden daha sevimli görünen ve tıpkı ‘balaclava’ trendi gibi harika bir kış aksesuarı olan sıcacık kulaklıklar, 2022’nin beklenmedik trendlerinden biri. 

Farklı renkleri ve dokuları ile montlarınız veya paltolarınız ile kontrast yaratabileceğiniz kulaklıkları boynunuzun etrafında da stilize edebilirsiniz. Retro stilleri ve vintage parçaları ile gündemimizde olan Bella Hadid’den başkasının bu nostaljik trendi yeniden gündem hale getirebileceğini düşünemezdik! 

Fotogaleride Hadid’in stilinden ilham alarak kullanabileceğiniz kulaklıkları görebilirsiniz…