BEMBEYAZ AYAKLAR

Sezonun ayakkabı modasında öne çıkan sürpriz trend: Kar beyaz sneaker'lar...Dolce&Gabbana elbise, Prada çanta ve altında beyaz bir sneaker? Şüphesiz 10 sene öncesinin şıklık tanımı değil! Ama bu sezon işler değişiyor. Lastik ayakkabılar, özellikle de beyaz renkte olanlar 2014'ün en hip stilleri arasına dahil oluyor.

Küçük bir noktanın altını çizelim: Bu sneaker'lar Isabel Marrant'ın moda dünyasına hediye ettiği tarzda, modacı dokunuşuna sahip, ‘güncellenmiş' olanlar değil. Bildiğiniz, spor ayakkabıları!

Aslında bu noktaya bir sezonda gelmiş de değiliz. Bu hikaye Kenzo'nun Vans ile yaptığı işbirliği ile başlıyor. Ardından Phoebe Phlio'nun Celine için tasarladığı versiyon giriyor devreye! Malum seriyi Chanel'in Haute Couture defilesindeki ‘Haute sneaker'lar tamamladı.

Artık hayatımızın ve stilimizin bir parçası olacağı gerçeğinden yola çıkarak, ‘Olmazsa olmaz' modelleri galerimizde, ‘Neyle, nasıl, ne zaman giyilir?' sorularının cevabını da ikinci sayfamızdaki stil önerilerinde bulabilirsiniz!