BU SEZON DENEMENİZ GEREKEN 7 KIŞ AKSESUARI

Mevsim klasikleri çok değişti!

Farklı parçaları bir arada kullanmayı çok seviyoruz… Ancak itiraf edelim ki kış geldiği zaman giyinmek ve sokağa çıkmak zorlaşıyor. Yaklaşık iki seneyi evde geçirdikten sonra “Ne olursa olsun sokağa çıkacağım!” diyenlerdenseniz, o zaman yeni sezon aksesuarlarını kuşanma zamanı geldi. Yaz aylarında şıklığımıza şıklık katan aksesuarlar, kış aylarında ise olmazsa olmaz bir mevsim gereksinimi oluyor. Çok üşüdüğümüz günlerde battaniye atkı trendi favorimiz olmuştu! Şimdi ise yeni favorileri kucaklama zamanı. 

Şimdiden söyleyelim Kış 2021-22 sezonu oldukça deneysel geçecek. Pandemi döneminde podyumları minimal stiller süslerken, yeniden sokağa çıkmamız ile birlikte tasarımcılar tamamen maksimalizme yönelmiş durumda. Payetler, işlemeler, karışık desenler, kocaman logolar ve çok daha fazlası. Bu etkiyi klasik kış aksesuarlarında da açıkça görüyoruz. 

Puffer montlardan ilham alan pofuduk atkılar, maskenizi unuttuğunuz günlerde gardınızı almanızı sağlayacak kar maskeleri, her günü bir operaya gidermişçesine yaşamak için uzun eldivenler… Daha saymamıza gerek var mı? Bu sezon kesinlikle klasik kış aksesuarları pek de klasik olmayan formlarda…

Yeni sezon aksesuarlarınız ile tanışmak için fotogaleriye göz atabilirsiniz…

Etİketler