EŞOFMAN RAHATLIĞINDA PANTOLONLAR

İlkbahar 2021’de konfordan vazgeçemeyenler için…

Sırasıyla bazı ülkelerde kısıtlamalar hafifliyor, bazılarında ise artıyor. Kısacası dünyadaki evde kalma havası hala devam ediyor. Evde geçen bir sene ile artan eşofman satışları ve lastik belli pantolon düşkünlüğü devam ederken en son ne zaman “normal” bir pantolon giydiğimizi hatırlamıyoruz. Dürüst olmak gerekirse dar ve kalın kumaşlı pantolonlara dönmeye de pek niyetimiz yok! Ama gri eşofmanlardan da sıkılmadık desek yalan olur. Bu yüzden iki dünyanın arasında bir yer keşfetmek istiyoruz: Eşofman rahatlığında şık pantolonlar!

Neyse ki İlkbahar - Yaz 2021 pantolon trendleri, tıpkı tüm diğer trendler gibi konforu ön planda tutuyor. “Karantina stilini” bir kenara bırakmanızı sağlayan ama rahatlığınızdan ödün vermeyen bu pantolonlar, geniş silüetleri, yumuşak kumaşları ve oversized paçaları ile eşofmanlardan bile rahat bir seçki sunuyor. 

Özellikle Instagram stil sayfalarında gördüğümüz bu süper bol kesim modeller, kumaş pantolonlar ve eşofmanları buluşturuyor diyebiliriz. Jean trendleri arasında da gördüğümüz bol kesim ve ‘slouchy’ stili derilerden trikolara kadar tüm kumaşları sarmış durumda. Dökümlü, oversized ve bol kesimler sadece sosyal medyada değil İlkbahar 2021 podyumlarının da favorileri arasında olmuştu. Rahatlık ve tarz olmanın ayrı konseptler olmadığını kanıtlayan yeni sezon pantolon trendleri ile ferah adımlara hazır olun!

Fotogaleride ilkbahar Yaz 2021’in pantolon trendlerini görebilirsiniz…

Etİketler