HER DAİM ÇİÇEK!

Bu yaz dolabınıza girmesi muhtemel, çiçekli parçalar!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 22 Nisan 2015
HER DAİM ÇİÇEK!
Moda var olduğundan beri doğadan ilham almayı sürdürüyor. Toprağı renklerde, dalgaları formlarda, hatta hızını alamayıp gökyüzünü desenlerde kullanan tasarımcılar en çok çiçekleri sevdi dersek abartmış olmayız.

Sadece yaza bağlı olmaktan çoktan çıkan çiçekler, bazen romantik bazen de en yabani halleriyle karşımızdalar. Saint Laurent'le birlikte geçen sonbahar-kış sezonuna en asi haliyle damga vurduğunu hepimiz hatırlıyoruz. Markanın iri çiçekli elbiselerinin ekürileriyse postallar, hırkalar ve yırtık çoraplardı.

Bu yaz dolabınıza girmesi muhtemel, çiçekli parçalara gelirsek; Micheal Kors'daki 60'lar etkili midi boylar, Saint Laurent'da yeni sezona devreden ve bu sefer iri kemerlerle hareketlenen modeller ya da Louis Vuitton'un fermuar detaylı peplum yorumları; seçim sizin. ‘Çiçek yeterince feminen' diyenlere tavsiyemiz, elbise yerine Matthew Williamson'ın Japon çiçeklerini kimonovari bir üstle buluşturan takımı. Şimdi dışarı çıkın ve dolabınıza hediye bir çiçek kapın!

Soldan sağa; Matthew Williamson, Saint Laurent, Michael Kors, Louis Vuitton

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.