İLKBAHAR- YAZ 2022 PODYUMLARININ ÖNE ÇIKAN TRENDLERİ

Bu sezon zamanda yolculuk yapıyoruz!

Sıcak pembeler, logomania, colorblock stiller ve minimal cut-out detayları 2021’in trendleri arasındaydı. Şimdi ise İlkbahar- Yaz 2022’de her şeyi çok daha abartılı, çok daha parlak ve çok daha cesur görüyorduk. Yeni sezon gardırobumuzu güncellemenin tam zamanı çünkü 2022 trendlerinde şenlik var!

Karantina ve kısıtlamalar dünya genelinde azalmaya başladıkça geçtiğimiz sezonların rahat ve tek renkli stillerinden uzaklaşmaya başladık. Özgürlüğün kutlamasını kıyafetlere taşıyan tasarımcılar, İlkbahar Yaz 2022 trendlerini miniler, dekolteler ve cesur stiller ile şekillendiriyor. Uzun süre bol eşofmanların altına sakladığımız bedenlerimizi gün yüzüne çıkarma zamanı geldi. 

Yetmişli yıllar diskosundan, 2000’li yıllar kelebek motiflerine hatta rönesans stillerine kadar 2022’nin kesinlikle bir zaman yolculuğu olduğunu itiraf etmeliyiz. ‘Euphoria’ dizisinin ikinci sezonu ile Gen-Z etkisi modada yerini belli ederken, ‘Bridgerton’ dizisinin bekleyişi ise bizi 18. Ve 19. Yüzyıllara geri götüyor. Pozitiflik dozunu artırırken etrafımızda fırfırlar, balon kollar, metalikler, payetler ve süper miniler görmeye başlıyoruz. 

Giyinmeye olan heyecanınızı artırmak için fotogaleride İlkbahar Yaz 2022’nin 7 trendini inceleyebilirsiniz…