İNANILMAZ YÜKSEK PLATFORMLU TOPUKLARIN GERİ DÖNÜŞÜ

Bileklerinize dikkat edin!

Dünyada sınırsız ayakkabı trendi var ama bu ayakkabıları iki kategoriye ayırabiliriz, ‘uzun süre ayakta duracağımız’ ayakkabılar, ‘çoğunlukla oturacağımız’ ayakkabılar.

Şimdi size anlatacağımız trend kesinlikle ikinci kategoriye ait.

En azından biz böyle düşünüyorduk… Ta ki Olivia Rodrigo ve Dua Lipa gibi isimleri görene kadar! 




Bizim gibi uzun bir süredir evde olan yıldızlar, sokaklara ve etkinliklere geri dönüşlerini en etkileyici kıyafetleri ile yapıyorlar. Ünlü dünyasında bir stil yarışı söz konusu diyebiliriz. En maksimalist ve görkemli stillerini öne çıkaran ünlüler arasında başlayan süper yüksek platformlu topuklar da en çok dikkatimizi çekenler arasında oldu. Ergenlik çağlarında ilk topuklu ayakkabılarımızı aldığımız zaman özendiğimiz o ‘platformlu topuk’ felaketinin şimdilerde trend olduğunu söylemeliyiz. 



70’li yılların disko günlerine gönderme yapan platformlu topuklar, İlkbahar Yaz 2021 defilelerinde de dikkatimizi çekmişti. Versace defilesindeki apartman topukları unutmak mümkün değil! Şimdi ise kırmızı halı stillerinde öne çıkan platform topuklar, geçmişten gelen bir stili yansıtıyor. Öncesinde Lady Gaga’nın kıyafetlerini tamamlayan bu ekstra ekstra platformlar artık herkesin beğenisinde. 



Kalın topukları ve yüksek platformları ile sizi en az 20 cm yükselten bu topuklar sezonun en beklenmedik stillerinden biri. Topuklu ayakkabıları giymeyi unuttuğumuz son aylarda böylesine yüksek bir geri dönüş yapmayı hiç beklemiyorduk! Ariana Grande’den Florence Pugh’ya kadar tüm ünlülerde gördüğümüz apartman topukları aynı zamanda bir beklenmedik trend ile daha eşleştiriliyor, süper miniler! Tek bir dokunuş ile tüm stilleri cesur hale getiren platform topukları hayatınıza dahil etmenin tam zamanı. Yıllar önce platform topuklar ile yürümeye çalışan içinizdeki o küçük kızın hayallerini gerçekleştirin!



Fotogaleride sizin için seçtiğimiz yüksek platformlu topuklu ayakkabıları inceleyebilirsiniz… Aman bileklere dikkat!.