LACOSTE İLKBAHAR/YAZ 2018 GÖZLÜK KOLEKSİYONU

Markanın dinamik ve sportif detaylarına bağlı kalınarak sofistike bir biçimde yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan Lacoste İlkbahar/Yaz 2018 Gözlük Koleksiyonu karşınızda.

Her biri kendine özgü formlara sahip bu üç gözlük kategorisi modern bir estetik sunarken, çağdaş ve inovatif yöntemlerle Lacoste markasının spor mirasını da üst seviyelere taşıyor.

Üç farklı stildeki gözlüğün her biri kortta hareket özgürlüğünü korurken günlük görünüme de anında farklılık kazandırmak üzere tasarlandı.

 Koleksiyonlardan biri tenis şampiyonu Novak Djoković’in güçlü karizması ve adil oyun anlayışını özgün tasarım çizgisini bir araya getiriyor. Bu koleksiyon Fransızların zahmetsiz şıklığını yansıtan üç özel güneş gözlüğünden oluşuyor. Diğer koleksiyon ise markanın 85. Yılına özel. René Lacoste’un spor ve özellikle de tenis kültüründen ilham alan zamansız şıklık anlayışıyla yola çıkarak bir kapsül koleksiyon oluşturuyor. René Lacoste’un 1933 yılında tasarladığı ilk polo tişört olan L.12.12’nin dinamik, sofistike ve kullanışlı stiline sadık kalınarak yeniden yorumlanan L878S gözlük modeli dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. 3. Koleksiyon ise geçtiğimiz Eylül ayında Paris Moda Haftası’nda Lacoste’un Kreatif Direktörü Felipe Oliveira Baptista tarafından hazırlanarak podyuma çıkan Lacoste İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu’nun retro havasını taşıyor. Bapista’nın “geçmiş, bugün ve gelecek” olarak tanımladığı koleksiyonun karakteristik özellikleri, büyük pilot çerçeveli gözlüklerde de kendini gösteriyor. Dünya çapında yalnızca iki bin adet üretilen bu retro vurgulu çarpıcı gözlükler, üç farklı rengiyle satışta olacak.Ürünlere daha yakından bakmak için fotogaleriye göz atabilirsiniz..