METALİK DÖVMELERE HAZIRLANIN

METALİK DÖVMELERE HAZIRLANIN

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Nisan 2015
METALİK DÖVMELERE HAZIRLANIN
Daha bir sene önceden biliyorduk: Moda bir kez daha ‘tarihe' dalmış ve oradan 1970'leri yakalayıp bize ‘bohem bir bahar' hazırlamıştı. Bunun doğal sonucu olarak, süet, püsküller ve dantelin hayatımıza giriş yapacağını biliyorduk. Öte yandan metalik dövmelere hazır değildik doğrusu!


New York'ta, baharın yaklaşmasıyla birlikte öne çıkmaya başlayan metal dövmelerin iki özelliği var: İlki hepsinin çıkartma oluşu. İkincisi yazın bolca kullanılmak istenen ama ‘kaybederim' korkusuyla stilimizde yerini alamayan takıların replikası olmaları!


Bu konuda, farklı takı dizaynları sunan markalar şimdiden çıkmış durumda ortaya. Ancak içlerinde en ilgi göreni, bizim de favorimiz olan ‘Flash Tattoos'. Etnik dokunuşları, bu desenlere belirgin bir ‘West Coast' havası katsa da, New York'ta da oldukça rağbet gören marka şimdilik 14 farklı set sunuyor.


Dövmelerin yeri konusunda seçim size kalmış: Bilek ve kol gibi risksiz veya bacak ve göğüs kafesi gibi dikkat çekici bir tercih yapabilirsiniz.


Eğer günlük hayat için iddialı olduğunu düşünüyorsanız, yazın artan müzik festivallerinde deneyebilirsiniz.


Detaylı bilgi: www.flashtat.comEKİN YAĞMUR HEPER

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.