PARTİ ALARMI: 2021/22 KUTLAMALARINDA GÖRECEĞİMİZ 5 TREND

En havalı görünümünüzle dans etmeye hazır mısınız?

Kapak fotoğrafı: @leoniehanne / @giorgiatordini / @handinfire

Geçen yılki eğlence gecelerimiz, Netflix izlemeyi ve eşofmanlar arasında tercih yapmayı içerdiğinden, geri dönmekten en çok heyecan duyduğumuz olayı tahmin etmek çok da zor değil: partiler! Ve böylesine önemli bir olayı kutlamak için bolca payet, tüy ve ışıltı ile karşınıza çıkıyoruz. Beklentilerle dolu 2021 kışına girerken, benzeri olmayan bir parti sezonuna bakıyoruz.


Ancak, 2020'nin çoğunluğu için gardıroplarımızı dinlenmeye aldığımız için, çoğumuz önümüzdeki parti stili açısından pek hazırlıklı olmayabiliriz. Evet, kabul ediyoruz partilere uzun bir ara verdikten sonra, taze bir ilham dozuna ihtiyacınız var. Şimdiden söyleyelim, parti sezonunun havası tamamen sınırsız parıltıya alışmakla ilgili gibi görünüyor.

Bu yıl her kutlamada göreceğinizi düşündüğümüz beş trendi listeledik. Zamansız görünümler seçmeye özen gösterdik, böylece onları birçok partide giyebilir ve gerçekten harika hissedebilirsiniz. Hadi, her parti havasına uygun görünümlerden birini seçin ya da seçmeyin, hepsini deneyin!

Geçen sene bu zamanlarda bütün kutlamalarımızın sınırlı olduğu düşünülünce, parti görünümünüzün tepeden tırnağa başarılı olmasını isteyebilirsiniz. Bu yüzden tam da şimdi kıyafetlerinizle eğlenme, doku, renk ve cesur aksesuarlarla oynama zamanı. Parti giyimine daha sade bir hava katmak isteyenlere süveterle kombinlenen saten slip etek veya deri pantolon gibi minimal parçalar öneriyoruz. Farklı olmaktan zevk alanlara tüy detaylı parçalar, parlamayı ve dikkat çekmeyi sevenlere tabi ki payetler ya da büyük ışıltılı küpeler öneriyoruz.

Söz veriyoruz, Instagram'ın ilham kaynakları sayesinde ve seçtiğimiz kutlama parçaları ile kısa sürede şehirde bir gece geçirmek için giyinmeye geri döneceksiniz. Yoğun bir eğlence sezonuna hazırlanmak için partilerin favorisi olacak 5 trendi inceleyin.