ŞEKER DÜKKANINDAN ÖDÜNÇ ALINAN YÜZÜKLER

Modunuzu yükseltmenin en pratik yolu...

Sosyal medyada son trendleri takip ediyorsanız, sayfanızı saran rengarenk kocaman yüzükleri gördüğünüze eminiz! Influencer'lardan ünlülere kadar herkesin favorisi haline gelen bu sevimli aksesuar, aynı zamanda 90’lı yıllara göz kırpıyor. Eğlenceli ve çocuksu ve yüzükler, Bella Hadid, Dua Lipa ve Miley Cyrus gibi birçok ünlünün de tercihleri arasında. Maksimalist takı trendlerinin son durağı olan bu oversized renkli yüzükler, İlkbahar - Yaz 2021’in trendleri arasında. 

Minimalist metalik yüzükleri bir arada kullanmayı çok seviyoruz ancak bu sezon maksimalist renkli yüzükleri tüm parmaklarımıza takmaktan da kendimizi alıkoyamıyoruz. Cesur ve göz alıcı olan bu yüzükler, sezonun renkli manikür trendleri ile bir araya gelince harika görünüyor. Renkli balonlardan ilham alan bu büyük yüzükleri farklı şekillerde ve hatta desenlerde bile görebilirsiniz. Seramik, cam, plastik ve reçine gibi pek çok malzemede olan bu yüzükler, eşofman takımlarından yaz elbiselerine kadar tüm stillerinize renk katacak. 

Pratik bir mod yükseltici olarak görebileceğiniz bu şeker ilhamlı yüzükler, geçirdiğimiz günler için harika bir seçim oluyor. Gün boyunca yüzünüzü gülümsetecek ve çevrenize pozitif enerji yayacak olan bu yüzükler ne kadar lezzetli görünürse görünsün, yemeye çalışmayın! 


Fotogaleride sizin için seçtiğimiz şeker ilhamlı yüzükleri görebilirsiniz…