SONBAHARIN 10 AYAKKABI TRENDİ

Zincirler, kristaller, fiyonklar hatta tüyler bile ayakkabılara taşınıyor!

Sonbahar/Kış 2020 defileleri üzerinden aylar geçmiş olabilir… Ancak asıl eğlence şimdi başlıyor! Defilelerde gördüğümüz trendleri deneme zamanı başladı. Sezon sınırlamalarını yavaş yavaş ortadan kaldıran moda sektörü ile şimdiden raflarda yerlerini almaya başlayan yeni sezon ayakkabılarını stilinize eklemeye hazır olun. Stilinizdeki tüm parçaları ayrı ayrı birer ‘statement’ unsuruna dönüştüren tasarımcılar, bu göz alıcı etkiyi ayakkabılarda uygulamaya devam ediyor. Son aylarda evde kalma sürecimiz sebebiyle minimalist tasarımlara yönelsek de Sonbahar 2020’de maksimalizmin etkisini bariz bir şekilde görüyoruz. Sade kıyafetler ile eşleştirebileceğiniz bu cesur ayakkabıları aynı zamanda gösterişli tasarımlar ile beraber de kullanarak harika stiller yaratabilirsiniz. Seçim sizin!

İlginizi hak eden Sonbahar 2020 ayakkabı modelleri, kristal taşları, kocaman kurdeleleri veya kalın zincirleri ile gözünüzden kaçması imkansız hale geliyor. Kıyafet trendlerindeki popüler detayları ayaklara taşıyan tasarımcılar, tek başına ‘wow’ etkisi yaratan stiller ortaya çıkarıyor. Okul yıllarını özlediğinizde kalın tabanlı Oxford ayakkabıları, nostaljik hissettiğiniz zamanlarda 80’li yılların scrunchie tokalarından ilham alan topuklu ayakkabıları veya 70’li yılların diskolarını deneyimlemek istiyorsanız güçlü platform trendini deneyebilirsiniz. Üstelik Sonbahar 2020 ayakkabı trendleri arasında ‘Addams Ailesi’ serisindeki tüylü ‘IT’ karakterini andıran ilginç kürklü ayakkabılar bile var! Dememiz o ki… Önümüzdeki sezonun ilginç ve cesur ayakkabı modelleri ile tüm gözleri ayaklarınıza toplayacaksınız. 

Sonbahar 2020 trendlerini herkesten önce denemek istiyorsanız fotogaleride önümüzdeki sezonun öne çıkan 10 ayakkabı modelini görebilirsiniz…