SONBAHARIN YÜKSELEN YILDIZI: BEYZBOL ŞAPKALARI

Balıkçı şapkaların yeni rakibi!

Sonbahar stillerinde en sevdiğimiz şeyler eklenebilen detaylar! ‘Layeting’ stili ile gardırobumuzdaki daha fazla parçayı gösterebilirken, şal, atkı ve tabiiki şapka gibi detaylar da olmazsa olmazlar arasında oluyor. Yaz aylarında askılı bir elbiseyi sneaker ile eşleştirmenin oldukça zahmetsiz olduğunu kabul ediyoruz, ancak sonbahar stillerinin eklentileri de giyinmeyi daha eğlenceli hale getiriyor. 


Konu sonbahar stillerindeki aksesuarlar iken, 2021 şapka güncellemesini de atlayamayız. Son birkaç sezondur balıkçı şapkaların popülaritesi ile birlikte bu kategorideki diğer modelleri unutmak üzereydik. Ancak neyse ki moda haftaları sokak stilleri ile birlikte eski bir klasik yeniden hayatımıza dahil oldu: beyzbol şapkaları!

New York, Paris, Londra ve Milano’da ise klasik beyzbol şapkalarının binbir varyasyonunu gördük. At kuyruğu, düz veya kıvırcık saç stilleri ile eşleştirilen beysbol şapkaları, tek bir dokunuş ile tüm stilinizi daha havalı hale getirebilme gücüne sahip. Takım elbiseler ve şık stiller ile eşleştirilen beysbol şapkaları oldukça hoş bir stil tezatı yaratırken, Sonbahar 2021’de kötü saç günlerini unutuyoruz! 

Balıkçı şapkalarına alternatif arıyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz beysbol şapkalarını inceleyebilirsiniz…