TREND: EN DERİN MAVİ

Bu sezon, kış boyu özlemini çektiğimiz denizle bolca hasret gideriyoruz!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 22 Nisan 2015
TREND: EN DERİN MAVİ
Bu sezon, kış boyu özlemini çektiğimiz denizle bolca hasret gidermeye hazır olun: maviler, her tonuyla vücudumuzu sarmaya hazırlar! En serin ve ıslak olanı için bekleyebiliriz ama en trend olanı için bekleyemiyoruz ve burada gözden kaçırmamanız gerekenleri sıralıyoruz.

Hazırladığımız görselden de anlaşılacağı üzere maviler, sadece kıyafetlerde değil, aksesuarlarda ve makyajlarda da karşımıza çıkacak. Öncelikle en naif olanla başlayalım; mini elbisesiyle bizi pikniğe davet eden Diane von Furstenberg'deki pötikareler Oscar de la Renta'da yön değiştiriyor. Efsane tasarımcının aramızdan ayrılışı sonrası görevini devralan Peter Copping, kısa üstü kısa etekle desteklemiş ve uçlara eklediği organze dokularla hareket katmış. Mavi'nin en çok yakıştığı doku olan denim Kenzo'daki uzun gömlek-cekette kendini gösteriyor. Burberry'deyse yine denim, organze ve sneaker'ların şaşırtıcı birlikteliğini görüyoruz. Makyajda maviden emin olamadık ama o Paul Smith'in her rengini istiyoruz!

Soldan sağa; Oscar de la Renta, Burberry, Diane von Furstenberg, Kenzo, sağ üstte Elie

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.