VFILES’LA TANIŞIN!

Genç ve yetenekli tasarımcılarla buluşmamızı sağlayan bir platform!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Şubat 2014
VFILES’LA TANIŞIN!
İlk olarak, bilmeyenler için onları tanıtalım: VFiles, her sene dört bağımsız moda tasarımcısına ve VFiles kullanıcılarına moda dünyasında bir pencere açmayı amaçlayan bir organizasyon. Tamamen kendi profil bilgilerine yükledikleri çizimler ve fotoğraflar aracılığıyla seçmelere katılabilen genç tasarımcılar, eğer koleksiyonları beğenilirse, moda haftasında bir podyuma kavuşuyorlar! Bu sayede internetteki binlerce sayfanın arasında, sadece 'dijital' kalmayıp, ulaşılabilir oluyorlar!

New York Moda Haftası kapsamında bu yıl ikinci defilesini yapan VFiles podyumuna çıkan üç yeni marka vardı: Melitto Baumeister, Assk ve Hyein Seo. Galerimizde defilenin tamamına göz atabilirsiniz ama biz tasarımlarının diğerleri arasından sıyrıldığına inandığımız Melitta Baumeister'a yakından bakmak istiyoruz.~Melitta Baumeister Alman bir moda tasarımcısı. Orada University of Arts Pforheizm'da moda tasarımı okumadan önce de çeşitli eğitimler alan ve Victor & Rolf'te uzun süre staj yapan Melitta sade ama farklı çizgisiyle dikkat çekiyor.

Ağırlıklı olarak plastik ve scuba dokularını kullanan, desenden kaçan ama muz gibi kulağa farklı gelen ürünleri tasarımlarına adapte eden genç yeteneğin adını ilerde daha sık duyacağımızı düşünüyoruz. Daha fazla bilgi almak isterseniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.melittabaumeister.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.