HALTER YAKALAR RADARIMIZDA!

Gardırobunuzda hala bir halter yaka üst yok mu?

Yaz 2021’in trendlerinden bahsetmiştik ancak halter yaka bluzlar için ayrı bir not düşmek istiyoruz. Bu bluzlar her yerde! Instagram veya TikTok’ta sayfayı her kaydırdığımızda karşımıza halter yaka bluzların binbir türlü hali çıkıyor. Atlet, ipek, triko hatta zincirli! Şu sıralar internette tek görebildiğiniz şey bu bluzlarsa yalnız değilsiniz. 

Bu yaz önce 70’lerden gelen ispanyol paçaları daha sonra ise 90’lardan gelen renkli ve desenli balıkçı şapkalarını karşılamıştık. Şimdi ise yine 90’lı yıllardan günümüze taşınan halter yaka üstler, yaz stilinin olmazsa olmazı oluyor. 


Jean pantolonlardan, mini eteklere kadar her şey ile eşleştirebileceğiniz halter yaka bluzlar aynı zamanda kroşe ve örme modelleri ile sahil stilinin de tamamlayıcı parçalarından biri oluyor. Bu stilin en iyi yanı ise farklı farklı alternatiflerinin olması… İp yakalar, asimetrik düğümlü yakalar, kalın askılar veya boyundan bağlama ipek modeller, halter yaka bluzlar her seçkiye uygun hale geliyor.

Bella Hadid ve Hailey Bieber gibi son zamanların stil öncüsü süper modellerinin de tercihleri arasında olan halter yaka bluzlar, her vücut şeklinde harika görünüyor! Boynunuzu uzatan ve stilinize farklı bir görünüm katan halter yaka üstler gardırobunuzda yoksa alışverişe çıkma zamanınız gelmiş demektir!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz halter yaka üstleri inceleyebilirsiniz…